Poznajecie tego uroczego chłopca? Dziś jest gwiazdą TVN-u. Fani żartują: Gdzie są twoje brwi?

Filip Chajzer pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa. Trudno Wam było go rozpoznać? Prezenter zwrócił też uwagę na podobieństwo jego mamy do pewnych znanych postaci.

Często zastanawiamy się, jak obecne gwiazdy show-biznesu osiągnęły sukces, kim były i jak wyglądały w dzieciństwie. Zgodnie z panującym trendem coraz więcej z ich decyduje się zaspokoić naszą ciekawość. Tym razem zrobił to Filip Chajzer i pokazał zdjęcie z domowego archiwum.

Prezenter opublikował na swoim Instagramie fotkę, na której trzyma go mama. W opisie zastanawia się, do kogo była podobna.

Ten moment, kiedy przeglądasz album i orientujesz się, że Twoja matka była w ABBA a następnie zagrała Cristal w Dynastii i w międzyczasie wyszła za księcia Karola jako Diana... Co tu się dzieje... incepcja! Ps. moja mina mówi natomiast jedno - kret u bram - żartuje Chajzer.
 

Chajzerowi dosyć skutecznie udało się odwrócić uwagę fanów od siebie i uniknąć komentarzy dotyczących jego dziecięcego wyglądu. Fani skupili się na jego mamie i próbują odgadnąć, kogo przypomina ta urodziwa kobieta.

Dla mnie uderzająca podobizna do Lindy Evans.
Grażyna Torbicka!
Po prostu piękna! I wychowała cudowne dziecko!

A wam udało się go rozpoznać? 

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.