Rozenek znów kłóci się z internautami. "Bardzo panią lubię, ale...". Nie owijała w bawełnę. OSTRO odpowiedziała

Małgorzata Rozenek znów stała się obiektem krytyki. Choć działa w słusznej sprawie, internauci ją zaatakowali.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jednymi z wielu gwiazd, które wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. "Perfekcyjna" na swoim Instagramie pochwaliła się, że bierze udział w akcji i dodała zdjęcie z organizatorem, Jurkiem Owsiakiem. Wydawać by się mogło, że działanie w dobrej sprawie nie spotka się z krytyką, a jednak stało się inaczej. 

Wielki człowiek, wspaniała akcja. Cudownie być tego częścią! Jurek kochamy Cię - napisała na profilu.
 

Pod zdjęciem jeden z fanów zarzucił parze, że ich wspieranie akcji rozpoczyna się i kończy tylko na zrobieniu i dodaniu zdjęcia, a nie na pomocy finansowej.

A wpłaciliście czy tylko foto? - zapytał obserwator.

Rozenek najwidoczniej się to nie spodobało i postanowiła odpowiedzieć.

Wpłaciliśmy, jak co roku. A pan wpłacił czy tylko każdego rozlicza?
 

Na tym się jednak nie zakończyło. Inna z obserwatorek wyznała, że jest negatywnie zaskoczona postępowaniem Majdanów.

Strasznie panią lubię i oglądam wszystkie programy, ale dziś mnie pani negatywnie zaskoczyła. Warto pomagać, tylko trzeba pamiętać, że pan Jureczek to człowiek, który popiera czarne protesty i aborcję - napisała internautka.
A dla mnie Jurek to podstawa polskiego systemu zdrowia. Mam nadzieje, że nigdy nie będzie pani, ani pani rodzina potrzebować sprzętu zakupionego przez WOŚP, bo wyrzuty sumienia chyba nie dałyby pani spokoju - broniła Owsiaka Rozenek.
Nie pomagasz? Twoja sprawa, ale proszę nie przeszkadzaj - dodała.

Małgorzata Rozenek jest jedną z częściej krytykowanych celebrytek w polskim show-biznesie. Tak, jak poprzednio, tak i teraz wdała się w dyskusję z z obserwatorami. Mieli rację tym razem? Niekoniecznie...

embed

MT