Znana aktorka urodziła! "Najlepszy prezent na powitanie Nowego Roku". Mamy zdjęcie malucha

Jessica Alba urodziła trzecie dziecko. Informacją podzieliła się z fanami na Instagramie.

Jessica Alba i jej mąż, Cash Warren, powitali na świecie syna. Chłopiec urodził się 31 grudnia, a szczęśliwi rodzice nadali mu imię Hayes. To ich trzecie dziecko. Mają już dwie córki: 9-letnią Honor i 6-letnią Haven. 36-letnia mama i syn czują się dobrze. Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem na Instagramie.

Najlepszy prezent na powitanie Nowego Roku! Cash i ja jesteśmy tacy wdzięczni. Honor i Haven już mają bzika na punkcie swojego małego braciszka - napisała pod spodem.

Świeżo upieczona mama od razu pokazała w sieci zdjęcie niemowlaka - całą buzię, a nie kawałek stópki czy głowy dziecka, co praktykują polskie gwiazdy i celebryci. W ten sposób prawdopodobnie chciała zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie przed napadem ze strony paparazzi.

 

Internauci zostawiają wiele miłych słów i gratulacje. Zachwycają się nad niemowlakiem, który ich zdaniem jest przesłodki. Zwracają też uwagę na jego bujną czuprynę. Nic dziwnego, że cała rodzina oszalała na jego punkcie.

Oryginalny sposób ogłoszenia ciąży

 

Aktorka w lipcu poinformowała fanów o ciąży. Zrobiła z tego małe show i na Instagramie wrzuciła filmik, do którego zaangażowała córki. Ustawiła je w kolejności, w jakiej przyszły na świat, sama stanęła na końcu. Każda z nich miała balon z numerem: 1, 2,3. Alba trzymając się jedną ręką za brzuch, w drugiej trzymając "trójkę", ogłosiła radosną nowinę.

Plotek wita na świecie.

AW