Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestra w Zakopanem. Co będzie robić później? Zdradziła plany. Oj, zazdrościmy

Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z prowadzących koncert "Sylwester Marzeń z Dwójką" w Zakopanem. Jednak wyjazd planuje wykorzystać także w zupełnie inny sposób.

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny ostatnią noc w roku spędzi w pracy. Przez ostatnie 10 lat tylko raz spędziła Sylwestra z rodziną. W tym roku pojawi się w Zakopanem, gdzie odbędzie się koncert Sylwester Marzeń z Dwójką. Jednak nie zamierza szybko wyjeżdżać z gór.

Na studiach chyba czasem gdzieś śpiewałam, a potem, gdy zaczęłam pracować w teatrze, co roku grałam spektakl. Odkąd pracuję w telewizji, prowadziłam trzy lata temu, teraz znowu prowadzę, więc zawsze coś robiłam – mówiła aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Podczas pobytu w górach zamierza zregenerować siły i odpocząć po miesiącach intensywnej pracy. To był dla niej bardzo wyczerpujący rok. Aktorka ma za sobą premierę musicalu „Chicago” w krakowskim Teatrze Variete, grała w dwóch serialach oraz nagrywała program „The Voice Kids”. Uwielbia jeździć na nartach, więc pierwsze dni w nowym roku spędzi na stoku.

Miałam tyle pracy, że czekam, żeby trochę odetchnąć. Na pewno chcę trochę pojeździć na nartach, więc zostaniemy w Zakopanem, żeby odpocząć i pośmigać, bo uwielbiam i tęsknię – mówił Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Newserią".

Przez pierwsze trzy miesiące w 2018 znowu będzie miała mnóstwo pracy i zobowiązań. Będzie grać w teatrze oraz wróci na plan seriali. Dlatego na dłuższe wakacje Kurdej-Szatan będzie mogła sobie pozwolić dopiero w marcu. Jeszcze do końca nie jest pewna, jaki kierunek wybierze. 

Pojedziemy albo gdzieś w Alpy na narty, albo w ciepłe kraje, to jeszcze zdecydujemy – zdradziła.
 

 

Sylwester w Zakopanem

Podczas Sylwestra w Zakopanem wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Kombi, Sławomir, Zakopower i Zenek Martyniuk. Wstęp na imprezę jest darmowy.  

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.