Miss Polski 2017 wybrana! Ma 18 lat, a jej wymiary są idealne. Kim jest piękna Kamila Świerc? [ZDJĘCIA]

Za nami już kolejny, 28. konkurs na Miss Polski 2017. Wygrała go śliczna Kamila Świerc. Kim jest najpiękniejsza kobieta w naszym kraju?

Kamila Świerc pochodzi z Opola. Ma zaledwie 18 lat, 178 centymetrów wzrostu i prawie idealne wymiary: 90/69/96. Na co dzień studiuje komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją drogę zawodową wiąże z rolą specjalisty ds. PR oraz z pracą w mediach.

Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym - cytuje jej słowa portal "Plejada".

Nowa Miss ma słabość do zakupów i kawy. Jej największą ambicją życiową, poza pracą, jest posiadanie szczęśliwej rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA MISS POLSKI 2017<<<

Kamila Świerc koronę odebrała z rąk ustępującej już Miss, Pauliny Maziarz. W tym roku do walki o tytuł najpiękniejszej Polki stanęły 24 kandydatki, które wcześniej zostały wybrane podczas eliminacji regionalnych w całym kraju. Galę poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzystof Ibisz, zaś Agnieszka Hyży z obecnym Misterem Polski, Jakubem Kucnerem byli odpowiedzialni za relację zza kulisami. Finał odbył się w niedzielę wieczorem, po raz kolejny już w Krynicy-Zdroju.

Jak Wam się podoba zwyciężczyni konkursu? Myślicie, że ma szansę na dużą karierę w Polsce bądź też za granicą?

AG

Paulina Maziarz została Miss Polski. Nie wszyscy są zachwyceni. "Pojawiają się negatywne komentarze". Jej reakcja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.