Przyjaciółka oddała jej swoją suknię ślubną. Efekt? Wow! Ale to nie wszystko. Poznajcie wzruszającą historię Marty

W kolejnym odcinku programu "Sposób na suknię" zobaczymy Martę, która dostała w prezencie kreację ślubną od najlepszej przyjaciółki. Poznajcie jej wzruszającą historię.

Marta, bohaterka programu "Sposób na suknię" straciła mamę. Gdy nie miała już nadziei na "happy end", poznała mężczyznę swojego życia.

To przyjaciółka Ania pomogła jej w poszukiwaniu szczęścia. Postanowiła zabrać dziewczynę do SPA, żeby pomóc jej uciec od problemów chociaż na chwilę. To właśnie tam poznała Yevgenema. Od momentu przypadkowego spotkania, mężczyzna na stałe zagościł w jej życiu. Wsparcie, jakim obdarzył kobietę pozwoliło przetrwać najtrudniejsze chwile związane z utratą mamy.

Przyjaciółka Marty postanowiła oddać jej swoją suknię ślubną jako amulet na szczęście na nową drogę życia. Panna młoda zapragnęła zrobić co w jej mocy, aby pójść do ołtarza w tej kreacji. Z pomocą przyszła jej projektantka, Magdalena Socha-Włodarska. Dokonując przeróbek, ekspertka kierowała się tym, aby zaakcentować kobiece wdzięki przyszłej panny młodej. Półprzezroczyste rękawki zostały zastąpione przez szerokie, tiulowe ramiączka. Dodatkowe warstwy halki nadały kreacji lekkości, a całość zyskała poprzez to idealne proporcje. Dzięki odpowiednim zabiegom, Marta otrzymała możliwość pójścia do ołtarza w jedynej w swoim rodzaju sukni, która ma dla niej sentymentalną wartość. 

Jak wypadł efekt finalny? Czy Marta zdecyduje się na tę suknię, a może wybierze jednak inną? Zobaczcie wideo i zdjęcia.

"Sposób na suknię" 7 listopada o godz. 21:30 w telewizji TLC.

JT

Więcej o: