Magdalena Lamparska potwierdza, że została mamą. "Mój sens życia się pojawił". Wzruszające słowa o synu

Magdalena Lamparska na początku października urodziła syna Tymoteusza. Po raz pierwszy od porodu mówi, jak zmieniło się jej życie.

Magdalena Lamparska na początku października została mamą. Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Tymoteusza. Dziś na swoim Instagramie zamieściła pierwszy od dwóch tygodni wpis, w którym wyznała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. Wrzuciła zdjęcie, które podpisała:

W życiu najważniejsze są dwa dni. Kiedy przychodzimy na świat i kiedy odnajdujemy cel i sens naszej obecności. Mój największy sens życia się pojawił.

Aktorka wygląda pięknie i widać, że jest szczęśliwa. Internauci życzą jej dużo sił i oczywiście zdrowia dla syna. Dają jej także rady i dzielą się swoimi odczuciami.

Życie już nigdy nie będzie takie samo. Teraz będzie piękniej niż kiedykolwiek, ale też już nigdy nie przestaniesz czuć lęku - napisała jedna z nich. 
 

Lamparskiej udało się wreszcie ułożyć sobie życie, bo wcześniej nie miała większego szczęścia w miłości. Spotykała się ze sporo starszymi aktorami, m.in. z Tomaszem Karolakiem i Erykiem Lubosem, ale żaden z tych związków nie okazał się trwały. Jej obecnym partnerem i ojcem Tymoteusza jest 12 lat starszy dziennikarz, Bartek Osumek. Oboje uznali jednak, że na temat swojego życia prywatnego będą milczeć.

AW