Znana aktorka pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Myślałam, że to Kasia Bujakiewicz". Pudło! A Wy poznajecie?

Weronika Książkiewicz wrzuciła na Instagram zdjęcie z mamą. Fotografia pochodzi z czasów dzieciństwa aktorki. Internauci byli przekonani, że to mała Katarzyna Bujakiewicz.

Weronika Książkiewicz uczciła urodziny mamy. Aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie z czasów dzieciństwa, kiedy jeszcze wraz z rodziną mieszkała w Moskwie.

Mamuś, Kocham Cię ... 1000 lat - napisała.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oczywiście internauci dołączali się do życzeń i prawili obu kobietom komplementy. Wielu z nich przyznało się, że na początku myślało, że to mała Kasia Bujakiewicz. I rzeczywiście, trochę ją przypomina, więc można się pomylić.

Mnie jakby pokazali to zdjęcie i zapytali, kim jest ta dziewczynka, to odpowiedziałabym, że Kasia Bujakiewicz.
Ja właśnie tak pomyślałam, nim nie dostrzegłam, że to profil Weroniki - napisała inna internautka.
 

Książkiewicz jest bardzo rodzinna i ma dobry kontakt z mamą. Kilkukrotnie zabierała ją na salony oraz pozowały wspólnie na ściance. Nic dziwnego, że aktorka się nią chwali, bo pani Beata jest cenioną na całym świecie choreografką.

Skończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu i studia w Instytucie Sztuki Teatralnej w Moskwie na Wydziale Pedagogiki i Choreografii Baletu. Aktualnie wykłada na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Patrząc na zdjęcie już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła urodę.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.