Brytyjskie media ogłosiły trzecią ciążę księżnej Kate. Ona nie komentuje, ale nowe zdjęcia robią to za nią

Wystarczyła jedna wizyta w szpitalu księżnej Kate, by brytyjskie media ogłosiły jej trzecią ciążę. Ile w tej plotce jest prawdy? Za odpowiedź można uznać nowe zdjęcia księżnej.

Plotki o tym, jakoby księżna Kate była w trzeciej ciąży, wracają regularnie co kilka miesięcy. Po raz kolejny pojawiły się kilka tygodni temu, ale wygląda na to, że znów niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Nie tylko dlatego, że dwór brytyjski ich nie potwierdził, ale również dlatego, że na najnowszych zdjęciach Kate wygląda tak samo szczupło jak zawsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Książę William i księżna Kate odwiedzili w środę nowy wspaniały ogród w Kensington Palace, który założono by celebrować pamięć księżnej Diany w 20. rocznicę jej śmierci. Kate wybrała na tę okazję zieloną, zwiewną sukienkę od Prady, opinającą idealnie płaski brzuch. George i Charlotte na rodzeństwo będą raczej musieli jeszcze poczekać.

Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

WJ

Więcej o: