Deynn obraziła Chodakowską. Teraz chce przeprosić i pogrąża się jeszcze bardziej. "Wyszło jak zawsze"

Kilka dni temu podczas relacji na żywo Deynn stwierdziła, że nie ma wzoru do naśladowania wśród polskich guru fitnessu. Wyznała nawet, że wraz ze swoim narzeczonym są "wyżej od Ewy Chodakowskiej". Teraz się tłumaczy.

Deynn to blogerka i (dzięki swojemu narzeczonemu) specjalistka wiedzy o treningach. Obsesyjnie dzieli się też swoim życiem na wszystkich kanałach social media. Niedawno razem ze swoim wybrankiem, Danielem Majewskim, urządzili relację na żywo na Instagramie. Zaczęło robić się ciekawie, gdy pojawiło się pytanie o Ewę Chodakowską

Co sądzicie o Ewie Chodakowskiej?
Nic - skwitowała blogerka.
No fajnie. Tak jak zawsze mówiłem wam. To jest taka moja jakby inspiracja jak zaczynałem ćwiczyć. [...] Nie można powiedzieć, że jest twoją inspiracją, jeśli jesteś tam wiesz... - próbował ratować sytuację jej chłopak. 
WYŻEJ OD NIEJ - dokończyła Deynn.

Deynn widocznie uważa się za osobę wyżej postawioną w świecie fitnessu od Ewy Chodakowskiej, mimo że ćwiczy dopiero 2 lata. Dalej było jeszcze ciekawiej: 

Ale tak, to taka moja inspiracja nie, z tamtych lat. Jeżeli miałbym oddać szacunek komuś z całej branży fitness to byłaby tylko i wyłącznie ona. Nikt inny chyba nie zasługuje, prawda? Co uważasz? - zapytał Majewski.
Ja nie mam takiej osoby, żadnej. Ty masz Ewę - odpowiedziała.

Relacja na żywo pozostawiła wiele osób zaskoczonych tymi rewelacjami. Deynn postanowiła "odpowiedzieć na plotkarską relację" obszernym wpisem na Facebooku. Stwierdziła, że jednak nie uważa się za lepszą od Ewy Chodakowskiej. Mówiąc "wyżej", miała na myśli polubienia w mediach społecznościowych (tutaj też się myli, ponieważ Ewa Chodakowska ma 5 razy więcej lajków na Facebooku i 200 tys. więcej obserwatorów na Instagramie). 

Przeprosiny chyba nie były do końca szczere, ponieważ w tekście znalazł się owy cytat.

Ewa Chodakowska nie jest moją inspiracją. Inspiracja daje bodziec do działania, ona dała, więc nie jest już moją inspiracją.

Fani blogerki byli lekko zdziwieni i szukali wyjaśnień w komentarzach.

Sama się już gubię w tym, co mówicie. Najpierw mówicie, ze nie obrażacie nikogo w sieci, a nawet tym postem obrażasz wszystkie osoby zajmujące się branżą fitness, skoro mówisz, ze szanujesz tylko Ewkę - zapytała fanka.
Szanuję - biorę przykład, wzoruję się, nie powiem złego słowa - odpowiedziała Deynn definicją słowa "szanuje". 
Dobra, ale teraz pytanie: dlaczego jest jedyną osoba która szanujesz?
Miałam kiedyś więcej takich osób przed oczami, ale życie weryfikuje wybory, wszystkie odpadły, została ona i mój dzik - napisała blogerka. 
Skoro jesteś osobą publiczną, to powinnaś zwracać uwagę na to, co mówisz i piszesz, bo dla wielu osób jesteś przykładem - wypomniała jej fanka. 

Ostatecznie ciężko stwierdzić, czy Deynn jednak szanuje Ewę Chodakowską, czy może nie. Jej poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia, co widać zresztą po komentarzach jej zdziwionych fanów. Milczenie jest złotem. 

embed

Taylor Swift wygrała proces o molestowanie seksualne. Wysokość odszkodowania zaskoczy Was

SW

Czy uważacie przeprosiny Deynn za szczere?
Więcej o:
Komentarze (23)
Deynn obraziła Ewę Chodakowską
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 44 razy 44

  Problem nie jest w tej debilce która ma dostęp do Internetu. Problem jest w tym że są ludzie którzy ją obserwują,lubią i dziennikarzyny którzy o niej piszą. Kiedyś o takich mówili wioskowy głupek, teraz to celebryta.

 • zdzirson

  Oceniono 28 razy 26

  Kto to qrwa jest?

 • Gość: NG

  Oceniono 25 razy 25

  Jeśli kiedyś pomyślisz, że jesteś na dnie - pamiętaj - to coś puka od spodu! I to w duecie! :)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Kto to jest ta Deyn?
  Musiałam poczytać bo nigdy o niej nie słyszałam. Dlaczego promujecie taki margines społeczny. Czy taki rodzaj celebrytki powinien być promowany nawet na z-list portalach plotkarskich?
  Nic dziwnego że nastoletnim dziewczynom odwala jak czytaja o takiej pathologii.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 9

  Co to za baba? Niech odetną jej internety i do podstawówki zapędzą, bo sądząc po wypowiedziach to poziom ma szóstoklasisty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Taka lambadziara z tej panny.

 • Gość: pat

  Oceniono 2 razy 2

  Ta dziewczyna ma zbyt wysokie mniemanie o sobie a szczytem jest uwazanie sie lepszą niz Chodzia :....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX