Magda Gessler pokazała zdjęcie BEZ MAKIJAŻU. "Wygląda pani tysiąc razy lepiej!". Nam też się podoba

Magda Gessler postanowiła zaszaleć i pokazała swoje odważne zdjęcie, na którym jest kompletnie saute. A to naprawdę rzadkość! Zachwytom internautów nie było końca.

Magda Gessler opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką, Larą Gessler. Niby nic nadzwyczajnego, tym bardziej, że wiemy, jak dobre relacje ma kobieta ze swoim dzieckiem. Co zatem nadaje owej fotografii taką wyjątkowość? Widok Magdy Gessler au naturel! Restauratorka najczęściej pokazuje się przecież w pełnym make upie.

Fani byli jednogłośni. Pod fotografią Gessler od razu posypały się liczne komplementy.

Jak siostry.
Tysiąc razy lepiej wygląda pani bez ciemnego makijażu oczu!
Proszę nie robić sobie nigdy mocnego makijażu. Tutaj wygląda pani uroczo i jak małe dziecko.
Proszę przestać się malować w ten okropny sposób "na pandę", tylko krzywdzi pani swoją oryginalną urodę. Uwielbiamy pani zdjęcia w delikatnym makijażu.

A Wam jak się podoba najsłynniejsza polska restauratorka bez make upu? Też chcielibyście częściej widzieć ją w takim wydaniu?

AG

Pamiętacie aferę, kiedy Gessler obraziła Rubik? Korwin Piotrowska zdecydowanie stanęła po stronie modelki. "Słabe to jest. Magdzie brakuje fejmu?"

Więcej o:
Komentarze (19)
Magda Gessler pokazała zdjęcie BEZ MAKIJAŻU. "Wygląda pani tysiąc razy lepiej!". Nam też się podoba
Zaloguj się
 • Gość: &

  Oceniono 7 razy 5

  Które to zdjęcie bez makijażu???

 • Gość: reni

  Oceniono 5 razy 3

  Na którym zdjęciu jest bez makijażu?????????

 • Gość: cezar85

  Oceniono 11 razy 3

  gesslerowa sama znajduje trufle w lesie

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Gesslerowa zdecydowanie wyglądałaby lepiej w " Kuchennych rewolucjach" gdyby pani makijażystka nie robiła jej takiej ''krzywdy''. W pierwszych odcinkach tego programu M.G wyglądała znacznie lepiej i nie chodzi o to ,że była młodsza. Po prostu miała delikatniejszy makijaż i swoje włosy,bo te doczepy i mocny makijaż wyglądają kiczowato...

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Ona z makijażem i bez niego straszy.

 • Gość: Azja

  Oceniono 7 razy 1

  Też uważam, że ten ciemny cień na oczach kompletnie nie pasuje i "nabuchane" włosy.... dużo lepiej wyglada na starych fotkach. Teraz monstrualnie to wyglada. Włosy nastroszone zaburzają proporcje... oklapniete, rzadsze loki bardziej pasowały... podniesione dużo gorzej wyglądają. Makijaż delikatniejszy zdecydowanie lepszy. Pani Magda pewnie się nie zdecyduje na to, ale poprawa zebów przednich by się przydała. Słychać w sposobie mówienia i układania ust, że jest problem. Ale mówimy nie o modelce, więc zmiany konieczne nie są. Chyba, że dla własnej satysfakcji.

 • Gość: m

  Oceniono 2 razy 0

  No i ch... ta cała tapeta? Nie lepiej wyglądać jak człowiek?

 • Gość: gz

  Oceniono 3 razy -1

  Pani Magda jest bardzo ładną kobietą i mnie się bardzo podoba w pełnym makijażu. Burza loków też mi się podoba. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX