Rihanna założyła taką samą kreację co gwiazda "Gry o tron". Dwie różne figury, dwie różne stylizacje. Która lepiej?

Rihanna czy Emilia Clarke? Rzadko kiedy jest okazja porównać tak dwie skrajnie różne typy figur i charakterów. Jednak TA kreacja ujęła obie te gwiazdy.

Rzadko kiedy jedna sukienka trafia w gusta osób o tak skrajnie różnym stylu. Z tym więc większym zaciekawieniem przyglądaliśmy się jak ograły tę samą piękną kreację od Prady Rihanna i Emilia Clarke, czyli serialowa Daenerys Targaryen z "Gry o tron".

Rihanna

Rihanna top i spódnicę od Prady założyła na paryską premierę filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Stylizację dopełniły pierzaste sandałki i błyszcząca torebka. Ciągle mało? Rihanna dołożyła jeszcze różowe okulary.

 

Emilia Clarke

Gwiazda "Gry o tron" kreację od Prady miała na sobie podczas sesji zdjęciowej dla magazynu "Elle". Zdjęcia wykonywał Alex Lubomirski. Stylizację wykańcza czarny pasek podkreślający talię.

ZOBACZ ZDJĘCIA OBU GWIAZD >>>

Dla porównania, zobaczcie jeszcze jak kreacja od Prady wyglądała na wybiegu w Mediolanie. Która opcja podoba Wam się najbardziej?

Modelka na pokazie Prady w MediolanieModelka na pokazie Prady w Mediolanie EN

To już kolejna premiera filmu z udziałem Rihanny. W Londynie piosenkarka miała na sobie suknię, która nie do końca trafiła w nasze gusta.

Zobacz wideo

ZI

Która stylizacja podoba Ci się bardziej?
Więcej o:
Copyright © Agora SA