Otylia Jędrzejczak urodziła córkę w połowie kwietnia, jednak nie zaniedbuje swoich fanów na Instagramie. Chętnie dzieli się z nimi życiem świeżo upieczonej mamy i nie stroni od pokazywania Marceliny (a przynajmniej niektórych części jej ciała). Teraz pływaczka wrzuciła zdjęcie z drzemki córki.
Śpij kochanie. Ach, mamusiu nie przesadzaj, więc nie śpimy :) - napisała pod zdjęciem córki Otylia Jędrzejczak.
Jak dowiadujemy się z opisu, drzemka Marceliny trwała mniej niż powiedzenie "śpij kochanie". Trudno się jednak dziwić, że mała nie marnuje czasu na sen, skoro przysnęło jej się w tak atrakcyjnym miejscu - jak mata kontrastowa.
Co to jest mata kontrastowa? Ponieważ niemowlęta mają na początku niedoskonały zmysł wzroku, najłatwiej skoncentrować im się na kontraście czerni i bieli. Dlatego właśnie mata Marceliny jest cała w tych kolorach. A to ma pomagać w stymulacji i rozwoju.
Nie pomaga to jednak z pewnością oszczędnościom rodziców. Mata z firmy Baby Senses kosztuje 349 złotych, a jeśli do tego doliczymy kocyk od firmy La Millou za 149 złotych, robi nam się z tego już całkiem niezła bawialnia.
ZI