Brad Pitt ma myśli samobójcze? Media analizują zachowanie aktora, on komentuje. Ale jeszcze więcej mówią nowe zdjęcia

Brad Pitt jest w depresji i ma skłonności samobójcze? Uspokajamy. Aktor zdementował te plotki przy okazji premiery swojego nowego filmu.

Ostatni wywiad Brada Pitta dla "GQ Style" przyniósł kilka (mało pozytywnych) zaskoczeń. Gwiazdor przyznał się do problemu alkoholowego, który stał się bezpośrednią przyczyną rozpadu jego związku z Angeliną Jolie. Uznał też, że aktorstwo przestało być dla niego ważne, a "film wydaje mu się teraz pospolitą przeszłością". Jego przygnębiające wyznania, a także nagła utrata wagi zaniepokoiły fanów. W mediach pojawiły się insynuacje, że aktor jest w głębokiej depresji i nie radzi sobie po rozstaniu z Jolie. On jednak bardzo szybko zdementował te plotki. Okazja nadarzyła się podczas premiery jego najnowszego filmu "War Machine".

Nie mam myśli samobójczych. Na świecie wciąż jest dużo piękna i miłości. Wszystko jest w porządku, takie jest życie.

Patrząc na Brada, trudno nie wierzyć w szczerość tej wypowiedzi. Co prawda nadal wydawał się trochę za chudy, ale najważniejsze, że przez całą premierę uśmiech nie znikał z jego twarzy. Mamy nadzieję, że wszystko, co najgorsze, jest już za nim.

WJ