Anna Wendzikowska zamieszkała z nowym partnerem? "To już nie zauroczenie, a dojrzała miłość"

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl są parą od kilku miesięcy, ale już zdecydowali się na poważny krok w swoim związku. Podobno mała Kornelia też przepada za nowym partnerem swojej mamy.

Anna Wendzikowska w listopadzie rozstała się z ojcem swojego dziecka, Patrykiem Ignaczakiem. Choć reporterka "Dzień Dobry TVN" nie zabrała nigdy głosu w sprawie przyczyn rozpadu związku, spekulowało się, że przeszkadzał jej rzekomy brak ambicji byłego partnera. Jakiś czas temu Wendzikowska znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Jej wybrankiem jest Jan Bazyl, który - jak zachwycał się w styczniu "Fakt" - jest jednym z lepiej opłacanych prezesów w Polsce. Relacja jest już podobno bardzo poważna - para zdecydowała się właśnie razem zamieszkać.

Ania promienieje, bo wszystko wskazuje na to, że znalazła wreszcie faceta na dobre i na złe. To już nie zauroczenie, a dojrzała miłość. Są tacy pewni siły tego uczucia, że zdecydowali się razem zamieszkać - czytamy w "Twoim Imperium".

Nowego partnera zaakceptowała także córka Wendzikowskiej i Ignaczaka, która często zostaje z nim podczas służbowych wyjazdów dziennikarki. Biznesmen doskonale sprawdza się w roli opiekuna.

Ania zostawia dziecko pod jego opieką, gdy wyjeżdża służbowo, bo wie, że on zatroszczy się o nią jak ojciec. Wiem też, że Janek szykuje dla niej niesamowitą niespodziankę na zbliżający się Dzień Dziecka - mówi tygodnikowi osoba z otoczenia Wendzikowskiej.

Podobno na nowej miłości skorzystał też Ignaczak, który wreszcie zaczął układać sobie życie bez Wendzikowskiej.

Słyszeliśmy, że Patryk Ignaczak wreszcie pogodził się z tym, że ona już do niego nie wróci i... też ma nową ukochaną. Ponoć to jego koleżanka z pracy - podaje "Twoje Imperium".

Anna Wendzikowska mówi o sposobach na udany związek. Chyba chciała coś przekazać swojemu byłemu

MK

Więcej o:
Komentarze (21)
Anna Wendzikowska zamieszkała z nowym partnerem? "To już nie zauroczenie, a dojrzała miłość"
Zaloguj się
 • Gość: Badyl

  Oceniono 15 razy 13

  Jan Bazyl dobrze opłacany prezes. No i widać na jaki to brak ambicji u poprzedniego chłopa narzekała Ania Wędzidełko.

 • Gość: zmęczonapisem

  Oceniono 15 razy 13

  Zgodnie z modą celebrycką czas na dziecko a za dwa lata na rozstanie.

 • Gość: bodi

  Oceniono 15 razy 11

  Uważacie że to naprawdę wartościowy materiał dla czytelnika, takie sprawozdania z kolejnych pokręconych etapów życia jakiegoś pustaka w spódnicy?
  Czegoś ten materiał uczy, coś ważnego odsłania, jakiś problem naświetla?

 • hrabina.de.profundis

  Oceniono 12 razy 10

  "Dojrzała miłość" po kilku miesiącach znajomości?

 • Gość: Bomba

  Oceniono 12 razy 8

  Zwykły ku...dołek i tyle.

 • Gość: Wredny Troll

  Oceniono 11 razy 7

  Bazyl uważaj - jak mówią na mieście - chcesz mieć piekną panią to zap...j na nią. Po pierwsze primo nie daj się wrobić w dziecko, po drugie primo - rób intercyzę i rozdzielność majątkową, po trzecie primo - co się naru...sz to twoje, tylko za bardzo jej nie rozpieszczaj prezentami. I od razu zaznacz, że jak kocha to połyka.

 • Gość: XxX

  Oceniono 13 razy 7

  Ha ha ha ha ... daję im pół roku ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX