Tom Cruise "młodzieńczy" i idealnie gładki. Jego policzki chyba eksplodują. Uwierzycie, że ma 54 lata?

Fotoreporterzy spotkali Toma Cruise'a na planie jego najnowszego filmu. 54-letni aktor - jak to określił "Daily Mail" wygląda "młodzieńczo". To chyba jednak eufemizm dla jego przesadnie gładkiej twarzy...

Tom Cruise kręci właśnie 6. część "Szklanej pułapki". Na planie w Paryżu fotoreporterzy zrobili aktorowi zdjęcia, jak pozdrawiał tłumy fanów. Dobrze, że póki co ciągle mogą go rozpoznać, bo 54-letni aktor wygląda inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Dieta zmieniająca rysy twarzy? Trudno stwierdzić, ale Cruise wyraźnie młodnieje z wiekiem. Czy tylko nam się wydaje, że jego policzki zaraz eksplodują?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Brytyjski portal DailyMail.co.uk nie może się nachwalić gwiazdora.

Wygląda młodzieńczo. Widać, że jest wypoczęty i zrelaksowany - piszą dziennikarze.

Czy jednak słusznie redaktorzy rozwiązali worek z pochwałami? Przykłady wielu gwiazd pokazały, że od określenia "młodzieńczy" i "zrelaksowany" bardzo szybko potrafią zamienić się w "napuchnięty" i "ponaciągany". Mamy nadzieję, że Cruise powie stop przygodzie z medycyną estetyczną. Już jego ostatnie wystąpienie było powodem do niepokoju (Zobacz: Tom Cruise już tak nie wygląda. "Co się stało z jego twarzą? Wygląda jak chomik").

ZI

Więcej o:
Komentarze (6)
Tom Cruise "młodzieńczy" i idealnie gładki. Jego policzki chyba eksplodują. Uwierzycie, że ma 54 lata?
Zaloguj się
 • Gość: sitek

  Oceniono 11 razy 11

  Kręci 6 część Mission Impossible, a nie Die Hard.

 • Gość: asdfghj

  Oceniono 8 razy 8

  Boszszszszszsz....... Poziom redaktorków z tego portalu jest ŻENUJĄCY!!!!!!!!!! Jaka Szklana Pułapka ja się pytam????!!!!!!!!

 • Gość: Ethan Hunt VI

  Oceniono 7 razy 7

  Szklaną pułapkę??? Co za gimbaza to pisała... Od Szklanej pułapki jest Bruce Willis. Tom Cruise jest od MISSION IMPOSSIBLE!!!!

 • Gość: Ala

  Oceniono 1 raz 1

  Co za idioci piszą te bzdury... Jest chyba różnica między Die Hard, a Mission Impossible :):):)
  Jeśli chodzi o samego Toma, to teraz pasowałby idealnie do swojej eks bezmimicznej Nicole... w 2015 wyglądał o wiele lepiej niż teraz. Może miał więcej zmarszczek, ale chociaż był podobny do siebie, a teraz... bllleee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX