Tom Cruise ma nową dziewczynę? Zażądał zatrudnienia jej w swoim filmie. "Chce z niej zrobić panią Cruise"

Tom Cruise znowu się zakochał i być może po raz czwarty się ożeni - donoszą zachodnie tabloidy.

Tom Cruise stracił głowę dla sporo młodszej od siebie dziewczyny. To 28-letnia Vanessa Kirby, którą 54-letni gwiazdor zobaczył w serialu "The Crown" i stwierdził, że koniecznie musi się znaleźć w obsadzie "The Mission Impossible 6" - donosi serwis "InTouch Weekly".

Zapowiedział producentom MI, że Vanessa musi odegrać kluczową rolę w 6. części serii - czytamy tam.

Powodem tak radykalnego postawienia sprawy nie były jednak umiejętności aktorskie Vanessy, ale jej wdzięk i uroda, które zrobiły na hollywoodzkim gwiazdorze piorunujące wrażenie. Zresztą z wzajemnością.

Poczuli błyskawiczną chemię - informuje źródło, na które powołuje się serwis. - Jest pod wrażeniem jej niezmierzonego uroku i ogromnej energii.

Namiętność musi być faktycznie gwałtowna, ponieważ Cruise myśli już ponoć o ożenku.

Chce ją uczynić panią Cruise - kontynuuje informator.

Cytowany serwis zwraca uwagę, że to pierwsza poważna miłość Toma Cruis'a od czasu, kiedy rozstał się w 2012 roku ze swoją 3. żoną, Kate Holmes. My jednak zastanawiamy się, czy faktycznie można mówić o miłości, bo stracenie głowy dla młodszej o 26 lat gwiazdki początkiem miłości być może, ale nie musi.

JZ

Więcej o:
Komentarze (15)
Tom Cruise ma nową dziewczynę? Zażądał zatrudnienia jej w swoim filmie. "Chce z niej zrobić panią Cruise"
Zaloguj się
 • Gość: rtg

  Oceniono 7 razy 7

  kryptogeje potrzebuja kolejnych przykrywek

 • Gość: Lol

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedyś w to nie wierzyłam, ale teraz sądzę, że Tom się chowa za maską ekscentrycznego scjentolożką. Tom prawdopodobnie jest homoseksualistą, a to kolejny wymyślony lub udawany związek.

 • Gość: kolejna ściema?

  Oceniono 7 razy 5

  Coś jak Kaczoruk z Wojewódzkim?

 • Gość: Tyś

  Oceniono 4 razy 2

  Powiem szczerze, że zazdroszczę tym wszystkim ,, nieszczęśliwym " kobietom z Hollywood. 5 lat po rozwodzie i są ustawione do końca życia. Nie to co ja skończyłam szkołę średnią, poszłam na studia a po ukończeniu moja mama zachorowała na raka, opiekowała się nią, a później bacią, która także miała nowotworami. Teraz mam problem ze znalezieniem pracy innej niż fizyczna. Nienawidzę mieszkać w Polsce.

 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 1

  MI 6? To chyba na Marsie...

 • Gość: Katarzyna

  0

  Uważam że powinien mieć żonę 2-3,lata młodszą i nie związana ze światem aktorskim . Taka która będzie to kochała ponad wszystko. Tylko wtedy będzie szczęśliwy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX