Joanna Koroniewska bez makijażu po treningu. Internautka: Wygląda Pani na wyniszczoną. Odpowiedź? Uwierzcie, POKOCHACIE JĄ

Joanna Koroniewska intensywnie pracuje nad formą. Gdy po jednym z treningów zrobiła sobie zdjęcie i wrzuciła je na Instagram, została skrytykowana. Nie zostawiła tego bez komentarza.

Joanna Koroniewska jako orędowniczka zdrowego stylu życia chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia z regularnie odbywanych treningów. W przeciwieństwie jednak do wielu celebrytek i gwiazd Instagrama pokazuje siebie taką, jaką jest naprawdę. Bez makijażu i bez filtrów. Tak też zrobiła ostatnio.  

 Ja już po, a Wy??!! #pracanadformą - podpisała zdjęcie wykonane tuż po treningu.
 

Dla internautów przyzwyczajonych do widoku idealnie wystylizowanych gwiazd, zmęczona Koroniewska bez makijażu nie prezentowała się korzystnie.

Wygląda pani na bardzo zmęczoną i wyniszczoną - napisała jedna z internautek.
To prawda - przytaknął ktoś inny.

Aktorka odpowiedziała na te zarzuty:

Tak się wygląda po mocnym treningu bez make upu!! W moim wieku oczywiście. Na zbliżeniu to dopiero by było. Cała czerwona. Kochani! Ważne że robimy coś dla siebie i o siebie dbamy i fajnie czasem nie przekłamywać zbytnio rzeczywistości, prawda?! Miłego dnia wszystkim.

Brawo! Szkoda, że więcej gwiazd nie ma odwagi pokazywać się w naturalnym wydaniu. Może wtedy czytalibyśmy więcej komentarzy takich jak te:

A mnie się bardzo podoba. Joasia emanuje naturalnym pięknem! Nawet pomimo treningu.

Joanna Koroniewska: Zdarzało mi się kupić... Wtedy wtrąca się Dowbor. "A, to stąd te dziury w budżecie!"

WJ