Monika Kuszyńska niedawno została mamą. "Świetnie sprawdza się w nowej roli". A o mężu...

Monika Kuszyńska robi sobie zasłużoną przerwę od pracy, aby móc cieszyć się urokami macierzyństwa. Menadżerka zdradziła jej plany na najbliższe miesiące.

Monika Kuszyńska 15 lutego została mamą, o czym poinformował na Facebooku jej mąż, Jakub Raczyński, wrzucając urocze zdjęcie z dłonią dziecka.

Ciąża piosenkarki była sporym zaskoczeniem, ponieważ media i fani dowiedzieli się o niej dopiero po tym, jak mały Jeremi pojawił się na świecie. Kuszyńska zawsze chroniła swojej prywatności, nie inaczej jest teraz. Jak czytamy w "Twoim Imperium", gwiazda planuje spędzać jak najwięcej czasu z dzieckiem, a o zatrudnieniu niani nie ma nawet mowy.

Monika świetnie sprawdza się w roli mamy, a we wszystkim wspiera ją mąż. Najbliższe tygodnie poświęcą wyłącznie opiece nad synem. Nie zamierzają zatrudniać niani - wyznała w rozmowie z tygodnikiem Katarzyna Surmik, menedżerka Kuszyńskiej.

A co z karierą muzyczną? Tę Kuszyńska odkłada na dalszy plan, choć koncerty zacznie dawać już w przyszłym miesiącu.

Ona nie czuje presji. Na razie nie planuje żadnej aktywności zawodowej. Z koncertami ruszy najwcześniej pod koniec kwietnia - kontynuuje Surmik.

MK