Jessica Mercedes zapłaciła za TO selfie z Kim Kardashian? Odpowiada!

Jessica Mercedes w ostatnich dniach wzięła udział w warsztatach makijażu, na których spotkała samą Kim Kardashian. W mediach pojawiły się informacje, że za selfie z nią zapłaciła. Blogerka odpowiedziała.

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek, która sławę i uznanie zdobyła także za granicą. Nic więc dziwnego, że na swoim koncie ma już współpracę z wieloma znanymi markami, a kolejne się do niej same zgłaszają. Ostatnio szafiarka dzięki marce GLOV miała możliwość uczestniczenia w wyjątkowym szkoleniu makijażowym The MasterClass w Dubaju, który poprowadził niezwykły duet - Kim Kardashian West i jej makijażysta Mario Devidanovic. Mercedes całą wyprawę, jak zawsze, relacjonowała w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć pozowała nawet ze słynną Kardashianką.

 

W mediach pojawiły się informacje, że za to selfie Jess musiała zapłacić niemałą kwotę, bo prawie 3 tys. złotych. Wiadomość ta okazała się jednak wyssana z palca, a blogerka zaprzeczyła jej na swojej grupie.

Czego oni nie wymyślą! Ręce mi opadają. Ta jasne! Po co miałabym płacić, skoro mam już od dawna z nią zdjęcie za free. Pomóżcie mi! - napisała.

Fani próbowali ją podnieść na duchu.

No co Ty, nie pamiętasz, że oni tam byli i widzieli, jak jej płacisz ;).
Żal, serio!
To jest żałosne, nie przejmuj się tym!
Najważniejsze, że i ty i my wiemy jak było naprawdę!
Najgorsze jest, że ludzie w to wierzą! - odpowiedziała na komentarze fanów Mercedes.

Blogerka odniosła się też do tego na Snapchacie. Przyznała, że wśród gości znalazły się osoby gotowe, by zapłacić taką kwotę za samą obecność na evencie, ale nie ona. Mercedes znalazła się bowiem na tym wydarzeniu tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości marki GLOV, która jest producentem innowacyjnej rękawicy do demakijażu twarzy za pomocą wody, GLOV Hydro Demaquillage. Pisała o tym zresztą od początku swego pobytu w Dubaju.

Jeszcze raz dziękuję GLOV za zaproszenie do Dubaju na spotkanie z Kim Kardashian i kurs makijażu u Mario! Gdyby nie Wy, by mnie tu nie było, dziękuję za cudowny wyjazd i mam nadzieję do zobaczenia :).

Czterodniowa podróż do Dubaju "GLOV Journey" obfitowała w różne atrakcje. Już pierwszego dnia blogerka miała możliwość przejechać się HummeremH3 przez pustynię czy spędzić czas na ekskluzywnym jachcie podczas pięciogodzinnego rejsu "GLOV yacht party".

Jess to prawdziwa szczęściara!

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.