Paulina Sykut odrzuca pomoc babci i nie chce niani. Chyba będzie musiała zmienić zdanie albo plany: Pojawię się w...

Paulina Sykut wielokrotnie podkreślała, że po urodzeniu Róży chce poświęcić się macierzyństwu. Jej plany zawodowe wydają się jednak temu przeczyć.

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna w grudniu zostali rodzicami Rózy. Para od początku mówiła, że dziecko jest teraz dla nich najważniejsze, więc ich plany zawodowe zeszły na dalszy tor. Podkreślała to zwłaszcza gwiazda Polsatu, która przy wychowaniu córki nie tylko nie chciała zatrudnić niani, ale też skorzystać z pomocy rodziców.

Chcemy sami wychowywać Różę. Mamy ogromną nadzieję wszystko ułożyć tak, by córka była tylko w naszych rękach. Oczywiście zobaczymy, jak to będzie później, bo życie często weryfikuje nasze plany i wywraca je do góry nogami. Wiadomo, że babcie chcą nam bardzo pomagać, ale na razie tylko mama i tata będą wychowywać swoją córkę - czytamy na Fakt.pl.

Zwłaszcza przez pierwszy okres życia Rózy Sykut chciała być blisko niej.

To wyjątkowy moment w moim życiu i staram się go celebrować. Przez najbliższe miesiące chcę się poświęcić tylko córce – mówiła.

Okazuje się jednak, że gwiazda już planuje wrócić do pracy. W rozmowie z SE.pl zdradziła, że zobaczymy ją w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Oczywiście pojawię się w nowej edycji. Będziemy z mężem dzielić opiekę nad córeczką na zmianę.

Gwiazda udowodniła już, ze doskonale radzi sobie z organizacją. Może więc uda jej się pogodzić pracę z wychowaniem córki.

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Paulina Sykut mówiła, że chce całkowicie poświęcić się wychowaniu córki. To może nie być aż takie proste
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 9 razy 5

  Co mnie obchodzi jakas pogodynka, prezenterka, czy ch* wie co i jej bachor? Tak malo sie ostatnio dzieje w Polsce w kinie i teatrze, ze nie macie o niczym ciekawym pisac?

 • Gość: Tola

  Oceniono 3 razy 1

  Ma rację. Babcia to jest babcia, a nie niania.

 • Gość: ja

  Oceniono 5 razy 1

  Czasem dobrze jest trochę odpuścić i dobrze jak ktoś życzliwy chce nam pomóc i sorzystac z tej pomocy tak dla resetu...Ale dobrze niech cieszą szczęściem

 • Gość: Xxx

  Oceniono 5 razy -1

  Dobrze mówi . Chce spróbować własnych sił a życie samo zweryfikuje

 • Gość: Lenka

  Oceniono 9 razy -3

  Uwielbiam Paulinę. Świetna prezenterka i taka życiowo normalna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX