Gwiazdy zachwycone polskimi skoczkami. Wśród nich... Mroczek kibicował zdecydowanie najlepiej. "Wygłupy z tatą". Ale synek rośnie!

Kamil Stoch wygrał wczoraj Turniej Czterech Skoczni. Wspierało go mnóstwo kibiców, a wsród nich polskie gwiazdy.

Polscy skoczkowie dali wczoraj kibicom wiele powodów do radości. Nie tylko Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce w konkursie i wygrał cały Turniej Czterech Skoczni, ale też Piotr Żyła oddał dwa równe skoki, co dało mu trzecie miejsce na podium w Bischofshofen i drugie w Turnieju. Był to więc historyczny wieczór dla polskich skoków.

Poczynania sportowców śledzili wierni kibice, wśród których nie mogło zabraknąć gwiazd. Paulina Krupińska pokazała na Instagramie film, na którym Stoch oddawał decydujący skok, Karolina Szostak opublikowała zdjęcie zadowolonych skoczków z gratulacjami, ale i tak najlepszy sposób kibicowania zaprezentował Marcin Mroczek. Aktor w trakcie oglądania zawodów sam bawił się ze swoim synem w skoki, a zdjęcie z tych wygłupów opatrzył zabawnym komentarzem.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Kamil leć jak najdalej! Rośnie ci konkurencja ;) #turniejczterechskoczni #kamilstoch #treningztatą #wyglupyztata #syniojciec #latamy #skokinarciarskie.

Rafał Mroczek także wspierał polskich sportowców. Tyle, że w nieco inny sposób. Namawiając do kupna kalendarza, z którego dochód idzie na pomoc finansową dla młodych skoczków. 

Macie kalendarz na 2017 rok ? Nie! Może warto kupić właśnie ten www.kamiland.pl i wesprzeć młodych skoczków w spełnianiu pasji. Dzisiaj @KamilStoch skacze po zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, może za kilka lat to oni będą dostarczać nam tyle emocji. #2017 #wesprzyj.

A Wy, kibicowaliście wczoraj polskim skoczkom?

AW

 

Więcej o: