Aleksandra Żebrowska pokazała synów! Młodszy to jej kopia, a starszy? Ma ten sam błysk w oku co tata

Aleksandra Żebrowska ilekroć publikowała na Instagramie zdjęcia synów, zakrywała ich twarze. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała chłopców na blogu parentingowym yourzenmama.com.

Aleksandra Żebrowska to bardzo aktywna mama. W październiku zeszłego roku żona Michała Żebrowskiego założyła swój sklep internetowy "Francis&Henry", gdzie przyszłe mamy mogą nabyć ciążowe stroje i akcesoria dla dzieci. Nieco więcej o swoim nowym projekcie Żebrowska opowiedziała na blogu yourzenmama.com.

Zainspirowana moimi dziećmi, moimi ciążami, pracuję nad projektem "Francis&Henry" z nadzieją, że dzięki niemu będę mogła spędzać dużo czasu z chłopcami w domu, a jednocześnie realizować swoje marzenia i pasje.

Młoda mama opowiedziała także o swoich synach: 6-letnim Franciszku i 3-letnim Henryku. Mało tego - pokazała ich zdjęcie! Młodszy to skóra zdjęta z mamy, ale starszy ma ten sam błysk w oku, co jego tata. Obaj są niezwykle uroczy.

yourzenmama.com/aleksandra-zebrowska-francis-henry/yourzenmama.com/aleksandra-zebrowska-francis-henry/ Screen z yourzenmama.com/aleksandra-zebrowska-francis-henry/

Bardzo lubię poniedziałki, kiedy dzieci idą do szkoły, a ja mam czas tylko dla siebie. Ale tak naprawdę największą przyjemność daje mi czas spędzony we czwórkę. Lubimy (z mężem - przyp. red.) słuchać rozmów chłopców odzwierciedlających świat, który tylko dzieci są w stanie stworzyć. Czy to jest wycieczka, czy zabawa z lego w domu, już wiem, że będzie mi tego brakowało, kiedy chłopcy dorosną.

Podobne odczucia ma pewnie każda mama ;-).

WJ