Klaudia Halejcio potwierdza rozstanie z Tomaszem Barańskim. "Nadal jest bliską mi osobą". Załamana? Te zdjęcia mówią co innego

Klaudia Halejcio pierwszy raz skomentowała doniesienia o tym, że ona i Tomasz Barański nie są już parą. Co miała na ten temat do powiedzenia?

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański rozstali się - od tej informacji huczało w sieci od trzech dni. Choć wcześniej były to jedynie domysły, teraz możemy już być pewni, że ich związek przeszedł do historii. Na imprezie "Warsztaty z Gwiazdami" Halejcio potwierdziła w rozmowie z Jastrzabpost.pl, że nie jest już związana z tancerzem. Nie chciała jednak zdradzać szczegółów na temat rozstania.

Mogę potwierdzić i tu postawię kropkę. Nadal jest bliską mi osobą, przyjaźnimy się, ale to tyle, co bym chciała powiedzieć - ucięła.

Na pytanie, czy rozstanie nastąpiło już jakiś czas temu, odpowiedziała:

Tak, to też mogę potwierdzić. Kropka.

A wszystko to z promiennym uśmiechem na twarzy. Choć głośno było o tym, że aktorka jest załamana po wyprowadzce z ich wspólnego mieszkania, wszystko wskazuje na to, że jest już pogodzona z sytuacją. Z pewnością siebie pozowała do zdjęć w sukience mini i czarnych kozakach za kolano.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Choć mówiło się, że to zazdrość mogła być powodem rozstania, Halejcio w przeszłości zaprzeczała, jakoby była zazdrosna o swojego partnera. Zobaczcie, co na ten temat powiedziała na jednej z imprez:

Zobacz wideo

MK