Anna Lewandowska spotkała się z Agatą Dudą. Stylizacje proste, ale z przesłaniem? Komentuje Wróblewska. "Czyżby chciały zasygnalizować, że..."

Pierwsza Dama spotkała się w miniony piątek z Anną Lewandowską. Agata Duda pogratulowała sportsmence nominacji na stanowisko prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych.

Anna Lewandowska była goszczona w piątek w Pałacu Prezydenckim przez Agatę Dudę. Pierwsza Dama pogratulowała trenerce objęcia stanowiska prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska i życzyła wielu sukcesów w działalności na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych. W zamian otrzymała od Lewandowskiej zaproszenie na Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w marcu 2017 roku  w Austrii.

Rozmawiały o znaczeniu aktywności sportowej w życiu niepełnosprawnych, a także o potrzebie przełamywania barier, które uniemożliwiają bądź utrudniają im pełne uczestniczenie w edukacji, życiu społecznym i zawodowym - czytamy na oficjalnej stronie kancelarii Prezydenta RP.
Pierwsza Dama i Anna Lewandowska zgodziły się co do tego, że bardzo ważną rolę pełni integracja z osobami z niepełnosprawnością, ma bowiem olbrzymie znaczenie w tworzeniu wrażliwej i odpowiedzialnej wspólnoty.

Tego dnia obie Panie wyglądały bardzo elegancko i chętnie pozowały razem do zdjęć. Agata Duda na tę okazję wybrała dopasowaną sukienkę, która wyeksponowała jej zgrabną sylwetkę i wcięcie w talii, a Lewandowska postawiła na bezpieczną "małą czarną" przed kolano. Ich stylizacje skomentowała nawet ekspertka modowa, Dorota Wróblewska. Doszukała się w nich ukrytego przesłania:

Czyżby obie Panie, ubierając się w czarne sukienki chciały zasygnalizować, że popierają czarny marsz?

Internauci byli jednak sceptyczni:

Nie podejrzewam.

Pierwsza Dama od początku prezydentury Andrzeja Dudy stara się zachować neutralne stanowisko w kwestiach politycznych. Nie wypowiadała się na temat planów dotyczących zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nawet wtedy, gdy był organizowany Marsz Godności czy czarny protest. Wypomniało jej to wiele działaczek, z dziennikarką Pauliną Młynarską na czele. Podobnie jest z Lewandowską, która nie dołączyła do gwiazd, angażujących się w działania medialne w tym czasie.

AW

 

 

Komentarze (113)
Anna Lewandowska spotkała się z Agatą Dudą. Stylizacje proste, ale z przesłaniem? Komentuje Wróblewska. "Czyżby chciały zasygnalizować, że..."
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 60 razy 46

  To ,ze sa obie ubrane na czarno ...przypadek.Ale ? to ,ze pani Ania Lewandowska nie ma w reku smartphona ...to nowosc.-:))

 • seroo1

  Oceniono 69 razy 27

  Agata zostaw Maliniaka!
  Przecież męczysz się przy nim okrutnie.
  Jak nie dla swojego świętego spokoju, to zrób to dla Polski !!!!

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 40 razy 26

  'Podobnie jest z Lewandowską, która nie dołączyła do gwiazd, angażujących się w działania medialne w tym czasie.'

  Lewandowska ma proste kryterium. Angazuje sie tam gdzie jest kasa.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 39 razy 25

  Pani cicha spotkała się z panią maglową.

 • Gość: drdrejfus

  Oceniono 34 razy 24

  Spódnica przed kolano? No to się wystroiła elegantka. Jednak FB i TW nie zastąpią wychowania.

 • Gość: asdfghjkl

  Oceniono 28 razy 20

  Jak ta WAGina wytrzymała tyle czasu bez srajfona w ręce???

 • Gość: Brawo Agata!

  Oceniono 44 razy 20

  Agata Duda pokazała co myśli o paranoi smoleńskiej idąc z Kingą na Woody Allena zamiast na "Smoleńsk" i teraz to potwierdza ale musi zachować lojalność w stosunku do męża bo nie ma przecież pozycji Pani Marii i zrozumiejmy to.

 • marekwin

  Oceniono 28 razy 20

  Dwie celebrytki się spotkały. Ale mi nowina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX