Agnieszka Chylińska o sobie w "DD TVN". Szczęśliwa? "Prywatnie zbieram się do kupy"

Agnieszka Chylińska ma za sobą trudne przejścia. Może to być sporym zaskoczeniem dla fanów, którzy wciąż widzieli ją jako uśmiechniętą i dynamiczną jurorkę talent show. Opowiedziała o tym w "DD TVN".

Agnieszka Chylińska nagrała nową płytę, "Forever Child". Płyta, wydana po 7 latach muzycznego milczenia wokalistki, była dla fanów kompletnym zaskoczeniem. Wystarczyły zaledwie 3 dni od premiery, żeby poszybowała na 3. miejsce najlepiej sprzedawanych albumów w Polsce.

Z okazji premiery krążka gościła w programie "Dzień Dobry TVN", w którym przyznała, że nie miała czasu wcześniej zająć się muzyką, ponieważ zajęta była głównie wychowywaniem dzieci. Dodała też, że jest bardzo dumna z płyty.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że "Forever Child" jest rodzajem odreagowania Chylińskiej na różne złe rzeczy, której jej się przydarzyły w życiu.

Cieszę się, że to ciągle działa ten w ten sposób, że jeżeli coś ci się ewidentnie pie*rzy w życiu, to fajnie jest potem zrobić dobrą płytę i to tak powinno być. Starać się przekuć to na coś ewidentnie twórczego - mówiła w rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Krasko.
Dzisiaj jest inny czas, prywatnie zbieram się do kupy i mam nadzieję, że się zbiorę i wyjdę na fajną prostą, żeby za kilka lat śmiać się z tego wszystkiego, co się dzieje dziś.

Jak łatwo się domyślić, płyta jest bardzo osobista. Wokalistka przyznała, że teksty sama napisała i dotyczą jej własnych doświadczeń.

W dzisiejszych czasach, kiedy media są tak krwiożercze, tego typu deklaracja jest bardzo mocno wystawiająca się, ale powiem ci że tak, to jest 100 proc. mnie - mówiła Chylińska.

Na koniec rozmowy nie mogła sobie odmówić pewnej satysfakcji i wbiła małą szpilę wszystkim tym, którzy skreślili już ją jako artystkę.

Wiecie, co jest dla mnie piękne? Że udało się to ukryć. To było dla mnie dosyć trudne i bolesne, żeby ukryć dzień premiery. Nie ujawniać się z tym i znosić to słuchanie o celebryctwie, że nic nie robię dla muzyki i w końcu wyjść z tą muzyką i dać cios. Mam nadzieję, że to dobry prawy sierpowy dla tych, którzy uważali, że mnie muzyka już nie interesuje.
Zobacz wideo

JZ

Komentarze (26)
Agnieszka Chylińska o sobie w "DD TVN". Szczęśliwa? "Prywatnie zbieram się do kupy"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 16

  intrygujaca osoba. lubie Agnieszke

 • Gość: ula

  Oceniono 11 razy 7

  W blond lepiej. I twarz zbyt szczupła

 • Gość: Ańka

  Oceniono 8 razy 6

  Świetna płyta. Gratulacje.

 • Gość: azx

  Oceniono 3 razy 3

  akcja promocyjna płyty.... szkoda ,że w taki sposób

 • Gość: koko

  Oceniono 9 razy 3

  Mogła sobie zaoszczędzić wielu niecenzuralnych słów na wizji w porannym programie. Żenada

 • Gość: Renee

  Oceniono 6 razy 2

  lubię to, że jesteś prawdziwa - po prostu jesteś sobą Agnieszko i tak trzymaj

 • Gość: Iwona wawa

  0

  Proponuję zająć się swoim życiem. Jak Aga była
  okrągła to się wyśmiewali , jak wyglądała kobieco też źle-komercja. Teraz znowu za chuda. Ostatnio oznajmilam w pracy, że jadę na koncert do Płocka. Nikt nie skomentował płyty.Padło stwierdzenie, że Aga fajna, ale chuda bardzo. Rozumiem, ze wyglądacie tak samo od podstawówki?

 • browaryr

  0

  paskudniejsza juz od rubik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX