Aleksandra Żebrowska słynie ze zgrabnych nóg, ale teraz chyba trochę przesadziła. MILIMETRY od wpadki

Śliczna żona Michała Żebrowskiego zachwyca z każdym pojawieniem się na ściance, ale tym razem kreacja nieco ją "pokonała".

Aleksandra Żebrowska ma taką urodę i sylwetkę, że niewiele więcej potrzebuje, by zachwycać na czerwonym dywanie. Na Balu Fundacji TVN jak zwykłe prezentowała się ślicznie, ale sukienka okazała się chyba trochę zbyt ryzykowna. Dwa sięgające bardzo wysoko wycięcia sprawiały jej nieco problemów, zwłaszcza podczas chodzenia. W użycie poszła torebka ;)

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

A Wy co sądzicie o tej kreacji? Przesadziła?

EK

Więcej o:
Komentarze (20)
Aleksandra Żebrowska słynie ze zgrabnych nóg, ale teraz chyba trochę przesadziła. MILIMETRY od wpadki
Zaloguj się
 • Gość: dsdoa

  Oceniono 1 raz 1

  Po zdjęciach tego nie widać, ale na filmiku już tak - jakież to pozowanie na ściankach jest głupie... stroją miny, wystawiają nogi, robią jakieś wygibasy... prózniactwo level master

 • Gość: Gosia

  Oceniono 1 raz 1

  Super nogi :-)ale jak czytam że ona jest śliczna........ Ojej ojej.... Litości!

 • Gość: gość

  0

  Zgrabna i zadbana jest, co do urody o gustach się nie dyskutuje. Panu Michałowi się podoba, kocha ją i szanuje, to najważniejsze. Jej odkryte czoło, jeszcze bardziej wydłuża jej pociągłą twarz, ale kochani uroda nie zawsze idzie z wartością człowieka........ Najważniejsze, żeby byli ze sobą szczęśliwi, a chyba SĄ!!!!!

 • Gość: niepełnoletnia

  0

  I do tego KRĘTACZ jakich mało. Bardzo nieładnie panie Michale, tak się nie robi. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Gość: niepełnoletnia

  0

  Michał jest mężczyzną prawie idealnym. PRAWIE. Inteligentny, zrównoważony i jest świetnym aktorem ale za mało emocjonalnym facetem w życiu. Odnoszę wrażenie że nawet jeśli partnerka by go rzuciła to nie zrobiło by to na nim żadnego wrażenia. TAKI SAMSON. Indywidualista. Wszystko mu zwisa. A latka lecą. To już nie ten sam Michał co 20 lat temu. Owszem może i przystojny ale czterdzieści lat dawno minęło i za kilka lat żadna młodsza pani już nawet na niego nie spojrzy. Po za tym SKĄPY bezdusznik. Nastawiony na karierę a raczej na pieniądze. I ma problemy z cerą. Baaaardzo przykry też bywa. Dziękuję.

 • Gość: qaz

  0

  No No Żebrowski przy takiej kobiecie to musi łykać erozon max żeby jej dorównać. Piękna, młoda, seksowna to i temperament ma zapewne duży. Sukienka bardzo ładnie, pokazuje to co najlepsze. Resztę trzeba sobie wyobrazić.

 • Gość: fakt

  0

  gdyby nie bylaby zona zebrowskiego to by sie wszyscy wysmiewali z jej dluuuugiej geby

 • kk

  0

  Kompleksy męża - nie w pierwszej kreacji to widać ;)
  Dziewczyna ma taką figurę, że co by nie ubrała to będzie blyszczeć atutami. A przy panu Michale ubiera się delikatnie mówiąc niewygodnie ;)

 • Gość: kķkk

  0

  Brzydactwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX