Anna Lewandowska na wyjątkowym zdjęciu z NIĄ. "Poznajecie? Żywa legenda." Fani zachwyceni: Piękny duet!

Anna Lewandowska inspiruje miliony Polek do zmiany trybu życia na zdrowszy. Okazuje się, że jej fanką jest też Iwona Pavlović.

Anna Lewandowska niedawno zadebiutowała w zupełnie nowej roli. Została oficjalnie przedstawiona jako prezes Olimpiad Specjalnych Polska, a jej kariera wciąż nie zwalnia tempa. Popularna trenerka właśnie opublikowała zdjęcie z jurorką programu "Taniec z Gwiazdami", Iwoną Szymańską-Pavlović, która okazała się jej fanką. Żona Lewego nie kryła oczarowania tancerką, a najlepszym tego dowodem jest jej komentarz:

Poznajecie? Żywa legenda tańca towarzyskiego, Iwona Szymańska-Pavlović. Usłyszeć TYLE miłych i szczerych słów od takiej osoby... Bezcenne! Dziękujemy!
 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać:

Ania do "Tańca z Gwiazdami"!
Jest "Taniec z Gwiazdami", więc może nadszedł czas na program w stylu "Ćwiczenia z Gwiazdami".
Tak, jutro będzie w "Tańcu z Gwiazdami".
Dwie osobowości, kobiety z pasją!
Piękny duet!
Dziewczyny, jesteście super!

Czyżby Lewandowska zechciała spróbować swych sił na parkiecie? W mediach już pojawiły się spekulacje, że być może zobaczymy ją w następnej edycji programu lub wystąpi w nim gościnnie. Jak wiadomo, Lewandowskiej nie brakuje ani formy, ani motywacji. Byłaby więc doskonałą kandydatką do zdobywczyni Kryształowej Kuli.

A Wy, co o tym myślicie?

AW