Kuba Wesołowski zostanie ojcem. Na ojca chrzestnego poprosi... Roberta Lewandowskiego. To "sprawka" Anny

Robert Lewandowski nie jest jeszcze ojcem, ale być może już wkrótce przekona się, jakie obowiązki wiążą się z opieką nad dzieckiem.

Kuba Wesołowski i jego żona, Agnieszka, oczekują przyjścia na świat pierwszego potomka. Para długo nie komentowała plotek o ciąży prezenterki, jednak najnowsze zdjęcia, które im zrobiono, nie dały złudzeń. W końcu aktor zdradził nawet w rozmowie z Olivierem Janiakiem, że znają już płeć dziecka - będzie to syn.

Tygodnik katolicki "Dobry Tydzień" dotarł do znajomego pary, który ujawnił kto prawdopodobnie zostanie ojcem chrzestnym chłopca. Chodzi o Roberta Lewandowskiego, który przyjaźni się z aktorem "Komisarza Alexa".

Kuba marzy, by ojcem chrzestnym synka został Robert Lewandowski. Poznali się jakiś czas temu i polubili. Piłkarz jest fanem filmu. Oglądał "Czas honoru", w którym grał Kuba - twierdzi osoba z otoczenia aktora.

Jak podaje dalej tygodnik, odpowiedzialne za to są żony gwiazdorów, które połączyły wspólne treningi.

Przygotowywałam się wtedy do ślubu. Stojąc przed lustrem w przymierzalni doszłam do wniosku, że warto nad sobą popracować, potrenować. Viola poleciła mi obóz organizowany przez Anię - mówiła Agnieszka Wesołowska.

Panie bardzo się wtedy zaprzyjaźniły i zapoznały ze sobą swoich mężów. Wesołowscy często składają wizytę piłkarskiej parze w Monachium, kibicują też Lewandowskiemu na meczach, tym bardziej, że aktor jest zagorzałym fanem piłki nożnej. Panowie dzielą też podobne poglądy odnośnie rodziny. Właśnie ze względu na to, zdaniem "Dobrego Tygodnia", Lewandowski jest idealnym kandydatem do roli ojca chrzestnego.

Zobacz wideo

MK