Mariah Carey pokazała dzieci. Jakie duże! Fani podzieleni. "Wyglądasz na szczęśliwą" kontra "Bądź mamą. Nie divą."

Mariah Carey od pięciu lat jest szczęśliwą mamą bliźniaków, Monroe i Moroccana. Zdjęcia z pociechami, które artystka wrzuca do sieci, zawsze wywołują ogromne emocje wśród fanów.

Mariah Carey może i sprawia wrażenie skoncentrowanej na sobie i na karierze, ale wbrew pozorom to bliźniaki, które piosenkarka ma z Nickiem Cannonem, są jej oczkiem w głowie. 5-letnia Monroe i jej brat Moroccan z każdym dniem coraz bardziej upodabniają się do rodziców. Fani Carey mają jednak problemy z odgadnięciem którego z nich przypominają w większym stopniu, co często jest komentowane pod kolejnymi zdjęciami. Tak samo było, gdy w czwartek wokalistka wrzuciła dwa zdjęcia z bliźniakami.

 

Dyskusja zarówno pod zdjęciem z Monroe, jak i z Moroccanem, była bardzo żywa.

To dziecko będzie pewnego dnia zupełnie jak mama
Mała Mariah
Obie jak panienki! Ale mała diva jest słodsza.
Wygląda jak jaśniejsza wersja Nicka
Wygląda jak tatuś - czytamy bez końca opinie z obu stron.

To nie jedyna sporna kwestia. Choć większość osób bardzo sobie ceni więź mamy z jej uroczymi dziećmi, nie wszyscy uważają ją za szczerą.

Właśnie w takich momentach wyglądasz na szczęśliwą. Dzieci to twoje największe osiągnięcie, widać to w twoich oczach - pisał zachwycony fan, jednak kolejny widział to zupełnie inaczej.
Byłoby miło chociaż raz zobaczyć, jak to ty robisz coś dla swoich dzieci, zamiast ciągle oglądać jak one okazują ci uczucia. Zmień to. Bądź mamą. Nie divą - grzmiał.

Wszystkim nie dogodzisz ;)

embed

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.