Partnerka Grzegorza Krychowiaka kocha drogie stylizacje. Za tę posypały się na nią gromy. "Stylu nie kupisz"

Celia Jaunat to niewątpliwie jedna z najbardziej zjawiskowych WAGs. Choć natura nie poskąpiła jej urody i figury, to zdaniem internautów brakuje jej jednego: wyczucia stylu.

Celia Jaunat na brak uznania nie może narzekać. Ilekroć zamieszcza na Instagramie swoje zdjęcia, sypią się komplementy dotyczące jej wyglądu. Nic dziwnego. Jest piękna, ma świetne ciało i środki finansowe, by zaopatrywać się w luksusowe ubrania i dodatki. Jak się okazuje, to nie wystarcza. Metka od znanego projektanta nie stanowi gwarancji dobrego wyglądu i nie zawsze świadczy też o dobrym guście. Dowodem na to jest ostatnie zdjęcie, jakie partnerka Grzegorza Krychowiaka zamieściła na Instagramie.

 

Niebieski total look nie przypadł do gustu internautom i musimy przyznać, że wcale się temu nie dziwimy. Każdy z elementów tej stylizacji obroniłby się w zestawieniu z bardziej stonowanymi dodatkami, ale taka kombinacja, jaką zaprezentowała Jaunat, wygląda po prostu tandetnie.

Dzisiaj look bazarkowy - krytykowali internauci.
Mam wrażenie, że w 90% stylizacji zakłada wszystko, co ma w szafie - we wszystkich kolorach. Ważne żeby było markowe, a że wszystko z innej bajki - nieważne. Porażka. Faszym from raszyn.
Jednak stylu nie kupisz.
Brakuje mi tu spineczki w kształcie błękitnego motyla.

Zgadzacie się z tą krytyką? A może jednak jest przesadzona?

Zobacz wideo

WJ

Co sądzisz o tej stylizacji Celii Jaunat?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.