Katarzyna Burzyńska urodziła przez cesarskie cięcie."To najlepszy wynalazek". W komentarzach dyskusja

Katarzyna Burzyńska przed dwoma tygodniami została po raz pierwszy mamą. Na Instagramie przyznała, że poród odbył się przez cesarskie cięcie.

Katarzyna Burzyńska szybko przywykła do orli mamy. Popularna prezenterka zaledwie dwa tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko - synka Henryka.

ZOBACZ: Kasia Burzyńska URODZIŁA! Pokazała prezenty dla niej i dziecka oraz... "fryzurę porodową"

Burzyńska świetnie znosi połóg i już zachwyca na Instagramie swoimi zdjęciami i typowym dla siebie dobrym humorem. Pod jedną z fotografii wywiązała się dość nieoczekiwanie dyskusja na temat... wyższości cesarskiego cięcia nad porodem siłami natury.

 

Jedna z fanek Burzyńskiej zapytała o to, jaką formę wybrała prezenterka i szybko okazało się, że to sprawa budząca duże emocje.

Boli w cholerę, tną Ci brzuch, przecinają powłoki, mięśnie i "wyszarpują" dzieciaczka... Szczerze to podziwiam Kaśkę, bo ja przez miesiąc nie mogłam dojść do siebie! Ale nieważne, widok maleństwa wynagradza nawet największy ból... - napisała jedna z internautek.

Okazuje się, że wspomnienia Burzyńskiej z porodu są jednak zupełnie inne.

Dziewczyny, ja cesarkę przeszłam wyjątkowo łagodnie. Byłam gotowa na dużo większy ból, okazał się być absolutnie do przejścia. Pierwsze dwa dni były ciężkawe, a potem już tylko lepiej. We wtorek minie 2 tygodnie od CC, a ja czuję się rewelacyjnie! Uważam, że cesarka (obok antykoncepcji), to jeden z najgenialniejszych wynalazków dedykowanym nam, kobietom - napisała prezenterka.

Entuzjazm Katarzyny Burzyńskiej wydał się wielu internautkom podejrzany, a ich wspomnienia na temat porodu cesarskim cięciem - diametralnie rożne od tych, którymi podzieliła się prezenterka. Zazdrościcie jej tak szybkiego powrotu do świetnej formy?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.