Jolanta Pieńkowska półtora roku temu odeszła z "DD TVN". Teraz promuje nowy program. Bardzo się zmieniła?

Jolanta Pieńkowska po odejściu ze śniadaniowego show praktycznie zniknęła z show-biznesu. Zobaczcie, jak reklamuje swój nowy program na antenie TVN24 Biznes i Świat,

Jolanta Pieńkowska nigdy nie należała do ulubionych gwiazd programu "Dzień Dobry TVN", ale gdy jesienią 2014 roku ogłosiła, że rozstaje się show , wiele osób było tym bardzo zaskoczonych.

Choć najpierw mówiło się, że Pieńkowska poprowadzi nowe polityczne show na głównej antenie TVN-u, to ostatecznie okazało się, że przechodzi do dużo bardziej niszowej siostrzanej stacji, TVN24 Biznes i Świat, gdzie będzie prowadziła flagowy program "Świat".

Od czasu zmiany pracy Jolanta Pieńkowska właściwie zniknęła jednak z show-biznesu. Dziennikarka nie pojawia się na celebryckich imprezach i nie pozuje na ściankach.

Tym większą niespodzianką jest więc nowa sesja zdjęciowa, promująca program Pieńkowskiej. Na zdjęciach gwiazda pozuje w eleganckim, czarno-białym zestawie i sięgających podbródka włosach.

Musimy przyznać, że zmiana pracy wyjątkowo służy Jolancie Pieńkowskiej, bo dziennikarka na nowych zdjęciach wygląda młodo i rześko. Widzicie w jej wyglądzie jakieś zmiany?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: