ON rzucił dziewczynę dla Naomi Campbell?! Jeśli to prawda, to będzie najgorętsza para Hollywood

Idris Elba to obecnie jeden z najsłynniejszych aktorów w Stanach Zjednoczonych. Od jakiegoś czasu aż huczy od plotek, że rozstał się z Naiyaną Garth, z którą ma dziecko. Teraz są one silne jak nigdy. Zobaczono go, jak spędza noc na zabawie z... Naomi Campbell.

Idris Elba to obecnie jedno z najbardziej gorących nazwisk wśród aktorskiej śmietanki. Aktor jest wymieniany jako jeden z kandydatów do roli Jamesa Bonda. Dlatego, gdy wyszło na jaw, że rozstał się ze swoją dziewczyną, z którą ma dziecko, na Zachodzie niemal zatrzęsła się ziemia. Poczucie niepewności i dezorientacji wzmacniał dodatkowo brak jakiegokolwiek komentarza. Aż do teraz. Komentarzem są zdjęcia, na których widzimy, że Idris Elba świetnie bawi się z supermodelką, Naomi Cambell. Zdaniem obserwatorów, oznacza to ostateczne potwierdzenie, że Idris Elba i jego partnerka Naiyana Garth zakończyli związek.

Rozpad związku został potwierdzony po tym, gdy gwiazda "Luthera" została dostrzeżona w nowojorskim klubie, jak imprezuje z Naomi Cambell - czytamy w "The Sun".

<< TAK IDRIS ELBA IMPREZUJE Z NAOMI CAMBELL >>

Idris Elba i Naiyana Garth poznali się w lecie 2013 roku i dość szybko doczekali się dziecka, 22-miesięcznego obecnie syna Winstona.  Zamieszkali razem w domu w Londynie. "The Sun" informuje jednak, że aktor niedawno wyprowadził się stamtąd i zamieszkał w pobliżu, żeby móc odwiedzać syna.

Aktor, po rozstaniu z przyjaciółką, próbował uniknąć rozgłosu, choć nie było to takie proste.

Zakończyli związek zupełnie niedawno i jest za wcześnie, by o tym mówić. Zachowywał dyskrecję, więc jest zaskoczony, że ludzie już wiedzą - informuje źródło serwisu. - To bardzo smutne, że tak się stało i to w momencie, kiedy Idis przeżywa rozkwit swojej kariery zawodowej i nie mogą tego razem świętować - dodaje.

To ostatnie stwierdzenie jest chyba nieco na wyrost, bo omawiane zdjęcia pokazują, że Idris Elba ma z kim świętować, a przynajmniej wyjść wieczorem do klubu.

Plotki o tym, że jego związek z Naiyaną Garth może przeżywać kryzys, pojawiły się 30 stycznia, kiedy na Actors Guild Awards w Los Angeles aktorowi towarzyszyła 13-letnia córka Isan z pierwszego małżeństwa. Potem, podczas odbioru nagrody British Film Awards, podziękował wszystkim, za wyjątkiem swojej dziewczyny.

Idris Elba, w Polsce praktycznie nieznany, w Stanach Zjednoczonych ma status wielkiej gwiazdy. Jest laureatem Złotego Globu dla najlepszego aktora za rolę w produkcji "Luther". Był też nominowany do tej nagrody za rolę Nelsona Mandeli w filmie "Mandela: Droga do wolności".

Z Naomi Cambpell zaprzyjaźnił się w 2014 roku, kiedy spotkali się na charytatywnej imprezie Fashion For Relief.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: