Karolina Ferenstein-Kraśko z córką wracają do domu, a tam... niespodzianka! "Wspaniale mieć takich przyjaciół"

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w czwartek po raz trzeci zostali rodzicami. Na malucha w domu czekało mnóstwo uroczych prezentów!

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają już dwóch synów, a w czwartek powitali na świecie córkę . Mama i dziewczynka wróciły już do domu, gdzie czekało na nie mnóstwo prezentów od przyjaciół: storczyk, królik-maskotka, uroczy rysunek owcy i wiele innych drobiazgów, za które Ferenstein-Kraśko dziękowała na Instagramie:

Witamy na świecie. Michał Zaborowski Art, najpiękniejsza owca, jaką kiedykolwiek ktoś namalował. Ewa Zaborowska, Aga Bieniek, Marika Słowińska, Caramella Interiors - wspaniale mieć takich przyjaciół. Bardzo, bardzo obydwie dziękujemy.
 

Choć dumni rodzice nie potwierdzili oficjalnie jakie imię nadali córce, w mediach pojawiła się informacja, że będzie to Laura. Tak też komentujący na Instagramie pisali o małej:

Owca dla Lary cudowna! I te kolory! Jak się czują piękne dziewczyny??:) - zapytała Marzenna Niemoczyńska, projektantka mody.
Piękne imię Laura. Konstanty, Aleksander i Laura. Słodkie trio - podchwycił ktoś inny.

Komentarz Ferenstein-Kraśko ograniczył się jedynie do podziękowań za gratulacje:

Bardzo dziękujemy wszystkim za gratulacje!
Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.