Kinga Rusin na planie "Agenta". Na zdjęciu z garderoby pozuje w moro. Pasuje jej? "Zjawiskowo"

Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji "Agenta". Kinga Rusin, która została prowadzącą show, pokazała zdjęcie z garderoby.

Kinga Rusin do tej pory prowadziła programy, w których liczył się wygląd "glamour". Wygląda jednak na to, że na planie " Agenta " ma szansę pokazać się w  zupełnie innym wydaniu. Dziennikarka, gospodyni reality-show, wrzuciła na Instagram zdjęcie z garderoby.

 

Fanom Rusin w wojskowym wydaniu bardzo się spodobała:

Pięknie Pani wygląda
Zjawiskowa

Do dyskusji włączyła się także Karolina Ferenstein-Kraśko , która odniosła się nie tyle do stylizacji, co raczej do zadziornej miny koleżanki.

Już wszystkie się boją

Być może żona Piotra Kraśki miała na myśli "wszystkie" gwiazdy. Nowy "Agent" to bowiem także nowa formuła.

Bohaterami "Agenta" będą osobowości polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym "Agent" - będzie wykonywało trudne zadania, niejednokrotnie wymagające doskonałej sprawności fizycznej - czytamy w Tvn.pl.

Poprzednim prowadzącym reality show był Marcin Meller . "Agent" w TVN-ie był pokazywany w latach 2000-2002 i jest uznawany za pierwszy program typu reality show w Polsce. Doczekał się trzech edycji, a w każdej zwycięzcy zgarniali ponad 100 tys. zł wygranej. Co ciekawe, drugą edycję wygrał Bartosz Arłukowicz.

Dla przypomnienia tak Kinga Rusin wyglądała w finale swojego poprzedniego show, czyli "You can dance", w którym najpierw była gospodynią, a potem jurorka.

Zobacz wideo

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Będziesz oglądać nowego 'Agenta'
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.