Najdziwniejsza polska okładka EVER, a na niej Magda Gessler jako... No właśnie. "Ma rozmach"

Magda Gessler pojawiła się na łamach magazynu "Trendy Art of Living". Okładka z restauratorką to jedna z najdziwniejszych, jakie w życiu widzieliśmy. Opinię podzielają internauci.

Jej nazwisko jest silną marką, a dzięki udziałowi w " Kuchennych Rewolucjach " czy " MasterChefie " stała się jedną z gwiazd TVN-u. Magda Gessler głównie udziela się w mediach społecznościowych, a jej wypowiedzi na Facebooku są hitem Internetu (zwłaszcza kultowe już chyba "besos"). Na łamach prasy pojawia się stosunkowo rzadko. Restauratorka właśnie udzieliła wywiadu dla magazynu " Trendy Art of Living ". Z dumą pochwaliła się okładką na swoim fanpage'u :

W takim wydaniu Gessler jeszcze nie widzieliśmy! Reakcja fanów? Na jej facebookowym profilu opinie są skrajne różne - od zachwytów po krytyczne opinie:

Komentarze na fanpage'u Magdy GesslerKomentarze na fanpage'u Magdy Gessler Screen z fanpage'a Magdy Gessler Screen z fanpage'a Magdy Gessler

Nowa okładka Gessler nie umknęła również redaktorom Vogule Poland, którzy od razu opublikowali ją na swoim fanpage'u . Tu z kolei komentarze fanów są bardziej "kreatywne" i pełne zaskakujących porównań. Sami zobaczcie:

Komentarze fanów na fanpage'u Vogule PolandKomentarze fanów na fanpage'u Vogule Poland Screen z fanpage'a Vogule Poland Screen z fanpage'a Vogule Poland

Trzeba przyznać - okładka zwraca uwagę! A co myśli sama zainteresowana o opiniach internautów? Nie przejmuje się krytycznymi komentarzami i celnie ripostuje. ;) Oto niektóre z jej komentarzy:

Komentarze Magdy GesslerKomentarze Magdy Gessler Screen z fanpage'a Magdy Gessler Screen z fanpage'a Magdy Gessler

A jak Wam się podoba Magda Gessler w "Trendy Art of Living"? Oddajcie swój głos w sondzie!

Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Czy podoba Ci się nowa okładka Magdy Gessler?
Więcej o: