W "Warsaw Shore" zmiany TWARZY. Klaudia i Magda chwalą się ogromnymi ustami, za to Mała... "Bolało do wytrzymania"

Urodowe poprawki to nie nowość wśród uczesniczek "Warsaw Shore". Kolejne powiększają sobie usta, natomiast Mala Ania idzie krok dalej i robi sobie tatuaż!

Powiększanie ust mają na swoim koncie już Duża Ania, Ewelina i Mała Ania. Wydatniejsze wargi postanowiły też mieć Magda i Klaudia , które w sieci chwalą się efektami zabiegów.

Tak, jesteśmy uzależnione od kwasu hialuronowego - piszą Magda i Mała na swoim blogu . - A więc tak... zabieg boli. Boli bardzo, przez to że kwas rozciąga skórę, którą macie na ustach. Nie tyle ukłucie igłą jest bolesne, co uczucie rozpompowywania warg. Cały zabieg nie trwa długo, ale jak spojrzysz w lusterko już po wszystkim i zobaczysz, że Twoje usta są pełne,  masz wrażenie że to tak naprawdę nie bolało. I po 5 minutach masz ochotę na jeszcze jedną dawkę kwasu!

<< ZOBACZ (MOCNE) ZDJĘCIA >>

Nowy sezon " Warsaw Shore Summer Camp " ruszy już 11 października. Mała Ania będzie go oglądać nie tylko z nowymi ustami, lecz także z... tatuażem. Na jej udzie pojawił się właśnie sporej wielkości kwiat.

Bolało do wytrzymania - stwierdziła Mała Ania na Facebooku. - Długo myślałam czy robić sobie tak duży tatuaż, bo przecież jak będę wyglądać na starość ... Teraz już wiem STARO I ZAJEBI*CIE.

Podobają Wam się zmiany, jakie fundują sobie dziewczyny?

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.