Lena Dunham ćwiczy od paru miesięcy. Teraz pokazała się w bikini. "Brawo za pewność siebie"

Aktorka parę miesięcy temu zaskoczyła fanów obwieszczając, ze zaczyna regularne treningi. Efekty pracy nad sylwetką możemy podziwiać na zdjęciach w kostiumie kąpielowym.

Lena Dunham wielokrotnie twierdziła, że nie nie ma żadnego problemu ze swoja pełniejszą sylwetką ani ze złośliwymi komentarzami internautów na jej temat. Gdy w kwietniu zaczęła wrzucać na Instagram zdjęcia z sali treningowej zaznaczyła, że przekonały ją do tego względy nie "urodowe", a zdrowotne. O tym, jak idzie jej walka ze zbędnymi kilogramami mogliśmy przekonać się w sobotę, kiedy wzięła udział w charytatywnym wyścigu kajakowym w Hamptons. Po jego zakończeniu przechadzała się plażą we wzorzystym bikini.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktorce nadal daleko jest do wymiarów modelek, ale, wnosząc po uśmiechu nie schodzącym z jej twarzy, Lena czuje się w swoim ciele bardzo dobrze.

Wiecie co sprawia, że mówimy o kimś "gorący"? To wcale nie smukła sylwetka, to pewność siebie i przekonanie o tym, że jest się kimś. Pewność siebie, która pozwala ci założyć takie bikini, kiedy mniej pewna siebie osoba zakryłaby się od góry do dołu. Brawo dla Leny za taką pewność siebie, mimo tego, że będą osoby, które zaczną sobie robić z jej ciała żarty - stwierdza portal Theblemish.com.

A jak Wam się podoba?

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.