Luxuria nagrała piosenkę. Jest już teledysk. Internauci bezlitośni. "Wytrzymałem 30 sekund", "Jest źle". Modelka odpowiada

Do grona "gwiazd" próbujących swoich sił w branży muzycznej dołączyła właśnie modelka znana z występów w teledyskach Donatana. Luxuria Astaroth opublikowała w sieci teledysk do swojej pierwszej piosenki. Gotowi?

Luxuria Astaroth , a właściwie Kamila Smogulecka, już od jakiegoś czasu zapowiadała na swoim facebookowym profilu premierę klipu. Modelka nie tylko występuje w teledysku, ale również (o zgrozo!) śpiewa. W pierwszej minucie piosenki zatytułowanej "Pułapka" widzimy, jak jedzie limuzyną na imprezę. Później jest tylko "lepiej". Luxuria wchodzi do klubu w długim futrze, a po zrzuceniu go, słyszymy elektroniczne dźwięki. Słowa tylko dopełniają tę muzyczną masakrę. Luxuria przerobionym komputerowo głosem śpiewa w refrenie:

Słyszysz te dźwięki? To pułapka. Schowaj swe lęki, to pułapka. Moje wdzięki, to pułapka.

Swoim muzycznym debiutem pochwaliła się już na Facebooku. Internauci bez entuzjazmu przyjęli teledysk, a nawet przyrównali jej talent wokalny do Elizy z Warsaw Shore . Komentarze były bezlitosne, ale na niektóre z nich Luxuria odpowiedziała:

Screen z Facebook.comScreen z Facebook.com Facebook.com/officialluxuriaastaroth Facebook.com/officialluxuriaastaroth

Prześmiewczy post pojawił się na popularnej facebookowej grupie "Beka z rapsów". Tutaj również nie dostrzeżono talentu debiutującej piosenkarki.

Screen z Facebook.comScreen z Facebook.com Facebook.com/bekazrapsow Facebook.com/bekazrapsow

Jednak nie wszyscy są zawiedzeni najnowszym klipem Luxurii. Są tacy, którym piosenka się podoba i wróżą świeżo upieczonej wokalistce wielki sukces:

A mnie się podoba! Ma swoje pięć minut i chce to wykorzystać! A większość negatywnych komentarzy jest od zazdrosnych, zawistnych nieudaczników! Jak komuś się nie podoba to zawsze można wyłączyć dźwięk i tylko patrzeć, bo urodę ma nieziemską!
Luxuria bardzo Ci kibicuję! To jest debiut, a każdy debiut jest najtrudniejszy! Mnie się podoba i klip też fajny! Głowa do góry, a twarz masz piękną i egzotyczną :) - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu Luxurii.

O piosence Astaroth już jest bardzo głośno. Ok, jesteście gotowi?

 

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: