Agata Młynarska w dzieciństwie była baletnicą! Pokazała zdjęcie. "Jaka chudziutka"

Agata Młynarska pozwoliła sobie na chwilę refleksji i pokazała fanom zdjęcie ze szkoły baletowej, która, jak twierdzi dziennikarka, bardzo wpłynęła na jej dorosłe życie.

Agata Młynarska pokazała, jak wyglądała oraz czym zajmowała się w dzieciństwie. Na swoim koncie na Facebooku opublikowała zdjęcie w kostiumie baletnicy i napisała:

Jest rok 1975, mam 10 lat, uczę się w Szkole Baletowej przy ul. Moliera 5. Marzę o tym by zatańczyć w "Jeziorze Łabędzim", ćwiczę po kilka godzin dziennie, ważę 28 kg, z Mokotowa dojeżdżam na Stare Miasto autobusem marki Jelcz. Do szkoły wyruszam o 7 rano, wracam po 18. Mam na sobie kostium kąpielowy, z inicjałami wyszytymi kordonkiem przez Mamę, baletki, które dostawało się z przydziału - jedną parę na rok. Od Rodziców dostawałam codziennie 5 zł na pączka i polokoktę kupowane w słynnej Karpatce, tam, gdzie teraz jest Pędzący Królik. Moją mistrzynią jest Ewa Głowacka,  nauczycielką pani prof. Biernacka. To jedyne moje zdjęcie ze Szkoły Baletowej. I niezbity dowód na to, że taniec rodzi się w bólach. I chociaż tancerką nie zostałam, to właśnie tam nauczyłam się nie zwracać uwagi na ból, pot i łzy. Ta lekcja przydała mi się w życiu nie raz! Zawdzięczam to godzinom spędzonym na sali baletowej. Wtedy tego nie wiedziałam... A miłość do tańca pozostała we mnie niezmiennie.

Agata MłynarskaAgata Młynarska Facebook.com/agata.mlynarska Facebook.com/agata.mlynarska

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na jej wpis:

Jaka zgrabniutka.
Wyraz twarzyczki - pełne zaangażowanie. Tak jest do dziś - to zaangażowanie widać zawsze.
To była bardzo dobra lekcja :) Mądrzy rodzice.
Piękne zdjęcie i piękne słowa. Tak, takie lekcje dają siłę na całe życie. Taniec uczy obowiązkowości, dyscypliny, a przy tym daje możliwość wyrażania swoich emocji.

No, może nie wszyscy zareagowali tak pozytywnie:

Jaka chudziutka :(

Dziennikarka zmieniła się nie do poznania i jak widać, ma wiele talentów. Czy chcielibyście zobaczyć ją np. w "Tańcu z gwiazdami"? Z takim warsztatem miałaby duże szanse na finał.

Zobaczcie też, jak dziennikarka prezentowała się na gali Plejada TOP TEN.

Zobacz wideo

ab

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: