Sarah Jessica Parker za jednym zamachem zaliczyła aż dwie wpadki. I złośliwy komentarz brytyjskiego portalu

Co można pokazać, kiedy się nieoczekiwanie traci równowagę? Jedna z rzeczy wydaje się dość oczywista. Ale nie druga.

Jak spadać, to z wysokiego konia - mówi popularne porzekadło. Sarah Jessica Parker , gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście", przeżyła kilka dni temu dramatyczne chwile, kiedy potknęła się, pozując w wysokich obcasach do zdjęć na tarasie jednego z nowojorskich budynków. Dość długa suknia rozchyliła się odsłaniając za dużo, ale to nie jedyne, by tak rzec, potknięcie gwiazdy. Czujni paparazzi wychwycili, że szpilki Jessiki Parker mają na podeszwach metki.

Sarah Jessica Parker prawie miała kolejną niezapomnianą chwilę, kiedy zaryzykowała garderobianą wpadkę podczas sesji zdjęciowej - zauważył nie bez pewnej dozy złośliwości "Daily Mail".

Była to oczywista aluzja do gali Met, na której Parker wyglądała jak z "Gwiezdnych wojen ".

<< PODWÓJNE POTKNIĘCIE SARY JESSIKI PARKER >>

Twarz gwiazdy wskazuje, że wpadka mogła być nie tylko garderobiana. Na szczęście, choć sytuacja wyglądała na niebezpieczną, nic się nie stało. A skąd metki na butach? Nikt chyba nie podejrzewa, że taka fashionistka spaceruje sobie po mieście w pożyczonych butach? Wyjaśnienie jest proste: Parker ma własną linię obuwia i to właśnie buty własnego projektu miała podczas feralnej sesji na nogach.

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.