• Link został skopiowany

Harper z tatą jeździ na hulajnodze i chodzi na zakupy, a z mamą? "Wspólny wypad dziewczyn"

Victoria Beckham rzadko pokazuje na Instagramie swoje zdjęcia z córką. Tym razem zrobiła wyjątek.

Victoria Beckham otworzyła właśnie butik w domu towarowym Barney's w Los Angeles. Zanim jednak wieczorem uczciła to wydarzenie uroczystą kolacją, w dzień spędziła nieco czasu z córką, Harper . Obie dały się sfotografować, gdy spacerowały pasażem galerii handlowej i trzymały się za ręce.

Z moją najlepszą przyjaciółką. Wspólny wypad dziewczyn! - napisała pod zdjęciem, które pokazała na Instagramie.
Screen z Instagram.com/Victoria Beckham

Zdjęcie jest o tyle niezwykłe, że na Instagramie gwiazdy próżno szukać wspólnych zdjęć z córką. Victoria Beckham traktuje Instagram nie tyle jako pamiętnik, co jako miejsce ewidencji oficjalnych wyjść i prestiżowych kreacji, które miała na sobie.

Choć wieczorem dołączyła do męża Davida, wcześniej upewniła się, że jej córka Harper otrzymała sprawiedliwą porcję uwagi - skomentował to "Daily Mail".

Rodzina Beckhamów bawi w Los Angeles od świąt wielkanocnych. Nie jest im to całkowicie obce miasto, David Beckham mieszkał tu przez kilka lat, kiedy grał w zespole LA Galaxy. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak tym razem on zaopiekował się małą, zabierając ja na lody . Media wtedy spekulowały, że Harper owinęła sobie ojca wokół małego palca. Nie jest to takie do końca wydumane spostrzeżenie, wystarczy zobaczyć, jak się bawili, kiedy zabrał ją na hulajnogę .

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o: