Poznajcie najprzystojniejszego policjanta na świecie. Rozkochał już w sobie całą Amerykę

Kolejny przystojniak szturmem podbija serca Internautów. Tym razem to "ciacho" z San Francisco.

Ostatnio internet oszalał na puncie przystojnego przestępcy Jeremy'ego Meeksa. Zakochane fanki wpłacały pieniądze na kaucję i pisały prawdziwe peany na jego cześć. Teraz, dla odmiany, mamy okazję popatrzeć na... atrakcyjnego policjanta!

Oficer Chris Kohrs ma 36 lat, mieszka w San Francisco i przy okazji wygląda jak sobowtór aktora Channinga Tatuma . Policjant urodził się w Korei Południowej, ale wychował się w Kalifornii i Minnesocie. Jest stróżem prawa od 6 lat.

W maju "odkrył" go i sfotografował mieszkaniec San Francisco, Mark Abramson. Później opublikował zdjęcie na Facebooku. Od tamtej pory Kohrs cieszy się ogromnym zainteresowaniem i stał się lokalnym celebrytą. Internauci nadali mu nawet pseudonim: "Gorący gliniarz z Castro" (nawiązanie do ulicy Castro, którą zwykle patroluje). Teraz Kohrs nie ma łatwego życia. Codziennie pracę przerywają mu dziesiątki fanów, którzy przyjeżdżają do San Francisco tylko po to, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie.

<< ZOBACZ JEGO ZDJĘCIA >>

Powstała już nawet strona na Facebooku poświęcona Kohrsowi. Nathan Tatterson, jej założyciel, powiedział portalowi BuzzFeed.com, że chciał dać fanom "gliniarza" możliwość dzielenia się zdjęciami z ich idolem i okazania szacunku. Internauci wychwalają głównie uśmiech Kohrsa, jego muskulaturę i oczy. Żartują też, że "samym swoim wyglądem potrafi zatrzymać ruch na ulicy".

al

Więcej o: