Miley Cyrus: Obcięcie włosów zmieniło moje życie

Jej decyzja wpłynęła na to, jak postrzegają ją inni.

Zmiana fryzury Miley Cyrus dla wielu była szokiem. Obcięła długie włosy i zamieniła koki i inne fikuśne upięcia na krótką, blond, fryzurę. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka przyznała, że jej decyzja miała duży wpływ na jej życie.

Nie planowałam obciąć włosów, aby zmienić moje życie. Po prostu je obcięłam i to naprawdę zmieniło moje życie. Jest coś w posiadaniu krótkich włosów, co krzyczy, że jesteś pewny siebie. Sądzę, że to przede wszystkim dlatego, że ludzie uwielbiają szufladkować, mam na myśli to, jak mnie nazywano, od kiedy obcięłam włosy - powiedziała w rozmowie z Toronto Sun.

Fot. Forum

Wszyscy mówili, że jestem lesbijką, ale ja myślałam: "Bycie lesbijką nie jest złe. Jeśli uważasz, ze wyglądam jak lesbijka, nie będę się obrażać. Możesz mnie nazywać o wiele gorzej". Byłam gorzej nazywana. Bycie lesbijką jest komplementem w porównaniu do tego, jak inni mnie nazywają - dodała.

Chociaż Miley o wiele bardziej podobała nam się w długich włosach, już przyzwyczailiśmy się do jej nowej fryzury. A Wy, co sądzicie?

nn

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.