Lana Del Rey czyta magazyn Anji Rubik!

Objawienie amerykańskiego show-biznesu, czyli Lana Del Rey, stara się być na bieżąco w świecie mody. Czyta magazyn, którego redaktor naczelną jest Anja Rubik.

Lana Del Rey nie tylko jest wokalistką. Szturmem wkroczyła także do świata mody. Jej wizerunek zdobił okładki popularnych magazynów o modzie m.in: kultowego "Vogue'a", jest też twarzą znanej "sieciówki". Tym bardziej cieszy nas, że piosenkarka ceni magazyn tworzony przez Anję Rubik i jej męża Sashę Knezevica.

Lana Del Rey.Lana Del Rey. fot. Facebook Lana Del Rey fot. Facebook Lana Del Rey

Fotoreporterzy przyłapali niedawno Lanę Del Rey wracającą ze sklepu. W jednej ręce trzymała reklamówkę z zakupami, a w drugiej... magazyn Rubik "25". Anja Rubik najwyraźniej jest dumna, że jej magazyn czytają najpopularniejsze gwiazdy Hollywood. Zdjęcie zamieściła nawet na swoim Facebooku. Fotografię opatrzyła odpowiednim podpisem.

Widzę, że Lana Del Rey ma wyczucie dobrego smaku, zobaczcie co trzyma - napisała Rubik.

Lana Del Rey.Lana Del Rey. fot. screen Facebook fot. screen Facebook

Przypomnijmy, że "25" to przepełniony erotyzmem album, skupiający fotografie cenionych na świecie fotografów. Anja Rubik bardzo długo pracowała nad premierowym numerem magazynu. Ta uczta dla ducha niestety nie należy do najtańszych- kosztuje 69 euro, czyli prawie 300 złotych.

RK

Więcej o: