Honey opowiada o tym, jak schudła!

Honorata Skarbek zdradziła więcej szczegółów dotyczących swojej zmiany figury. Czy stosuje jakąś dietę? A może się głodziła? Co się stało, że tak schudła?

Wielu fanów wokalistki zauważyło, że Honey straciła na wadze. Zapytali ją w komentarzach na jej oficjalnej stronie, jak udało jej się schudnąć. Odpowiedziała, że zmiana jej sylwetki w ogóle nie jest związana z odchudzaniem!

Wydaje mi się, że jest to skutek złego odżywiania się, a mianowicie jedzenia raz dziennie i to najczęściej jakieś obleśne fast foody. Pytaliście o moja dietę cud, a więc odpowiadam, że takowej nie ma. Po prostu od kiedy mieszkam w Warszawie mój sposób żywienia niesamowicie się rozregulował, bo nikt nie powstawia mi niczego pod nos, a ja jestem ciężką zawodniczką co do spożywania posiłków, gdybym mogła to w ogóle nic bym nie jadła, bo najzwyczajniej na świecie nie odczuwam głodu. Te dni spędzone w męczarniach dały mi do zrozumienia, że czas z tym skończyć i kupiłam całą lodówkę zdrowej żywności, którą mam nadzieję spożywać najczęściej jak tylko się da. Nigdy nie chciałam się desperacko odchudzać i to, że w ostatnim czasie schudłam nie ma z tym nic wspólnego. To skutek przeprowadzki, stresu, braku czasu itp. - napisała na swoim blogu Honey.

W rozmowie z Tomkiem Golonko Honorata Skarbek zdradziła, ile mierzy wzrostu. Aż 173 cm! A dodatkowo nosi buty z co najmniej 12-centymetrowym obcasem.

Honey. Od blogerki do wokalistki

Przy swoim wzroście i figurze, jaką miała wcześniej, Honey wyglądała świetnie. Jednak utrata wagi nie wpłynęła na jej wygląd negatywnie. Wygląda bardziej dziewczęco i delikatniej. Miejmy nadzieję, że od teraz będzie się zdrowiej odżywiać i zachowa tę sylwetkę, jaką ma teraz.

Podoba Wam się Honey w takim wydaniu?

Zobacz także:

Honorata Skarbek i Ala Janosz. Lans na salonach!

Honorata Skarbek najczęściej wyszukiwana przez Polaków w internecie!

Honey została ambasadorką marki odzieżowej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.