Britney Spears opuszcza Hollywood?!

Mama Britney Spears oświadczyła mediom, że po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego jej córka nie wróci już do Hollywood! Czy to oznacza, że piosenkarka kończy karierę?!

Britney Spears przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie lekarze starają się wyleczyć jej zszarganą psychikę. Przed trafieniem do szpitala dziewczyna nic nie jadła i nie spała przez bite kilka dni! W takim stanie prowadziła samochód i urządzała awantury swoim bliskim.

Lynn Spears - mama piosenkarki, doszła do wniosku (i nie ona jedyna), że do takiego stanu jej córkę doprowadzili paparazzi, którzy prześladowali ją 24/7. Byli agresywni i bezwzględni. Dla zdjęć próbowali nawet zabić piosenkarkę spychając jej rozpędzone auto z drogi! Nic dziwnego, że Spears zwariowała w końcu od tego wszystkiego.

Według Lynn jedynym sposobem na wyleczenie jej córki jest zabranie jej jak najdalej od Hollywood. Niestety nie do Wrocławia - plany uległy zmianie. Spears zamieszka wraz z mamą w rodzinnym miasteczku Kentwood w Luizjanie, z którego pochodzi. Ma tam mieć zagwarantowaną ciszę i spokój. Żadnych imprez, żadnych zdjęć, żadnych skandali.

Czy Britney wróci do Hollywood? Pewnie tak. W końcu showbiznes to żywioł, w którym czuje się jak ryba w wodzie od ponad 10 lat.

Więcej o: