Kate Moss organizuje bardzo huczne urodziny

Kate Moss to jedna z wielu gwiazd, które są w stanie naprawdę długo imprezować, więc nikogo nie powinno dziwić, iż jej urodziny będą głośne, długie i mocno zakrapiane alkoholem. Supermodelka kończy jutro 34 lata i obchody jej urodzin będą trwały cały tydzień.

Zacznie się zabawą z przyjaciółmi w Londynie, później wypad do koleżanki, a na koniec wyjazd do swojej posiadłości w Oxfordshire.

W same urodziny Kate spotyka się z najbliższymi znajomymi w hotelu The Dorchester, a później idą szaleć całą noc w jednym z najpopularniejszych klubów w Londynie - mówi źródło. - Jednak na tym się nie skończy. Następnego dnia będzie świętowała w domu swojej przyjaciółki Davinii Taylor. To właśnie tam Kate ostatnimi miesiącami pomieszkiwała.

Ostatnim przystankiem na imprezowej mapie modelki będzie jej niedawno kupiony dom w Oxfordshire. Moss poprosiła swojego obecnego chłopaka, Jamie'ego Hince'a , aby zadbał o rozrywkę gości. Jedną z atrakcji ma być występ jubilatki, która chce zaimponować gościom swoimi umiejętnościami scenicznymi.

Ciekawostką jest, że Kate rozważa zaproszenie sąsiadów na popołudniową herbatkę , ciastka i wspólne śpiewanie.

No cóż, każdy się starzeje...

Tak czy inaczej: STO LAT Kate!

Więcej o gwiazdach z Wysp znajdziecie TUTAJ!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.