Aguilera i Richie urodziły!

Tego się nie spodziewaliśmy! Nicole Richie i Christina Aguilera urodziły! Jednego dnia. W jednym szpitalu. I w tym samym, w którym kilka dni temu w kaftanie bezpieczeństwa leżała Britney Spears...

Aguilera i Richie trafiły do szpitala Cedars-Sinai Medical Center wczoraj i wczoraj w nocy urodziły w nim swoje dzieci. Nicole jest od teraz mamą dziewczynki o imieniu Harlow Winter Kate Madden ... (nie uważacie, że brakuje tutaj jeszcze z dwóch imion?), natomiast płeć i imię dziecka Aguilery jest póki co owiane tajemnicą. Obydwie mamy wysłały jedynie krótkiego sms-a do swoich rodzin . Widać dla Aguilery poród był ciężkim przeżyciem.

Swoją drogą to bardzo źle dla pacjentów szpitala, kiedy zaczynają się nim interesować hollywoodzkie gwiazdy. Przypominają one bowiem wodzów stojących na czele wielkiej armii niebezpiecznych i zdolnych do wszystkiego paparazzi. Tymczasem Nicole i Christina to kolejne sławy, które przekroczyły próg szpitala Cedars-Sinai Medical Center. Lepiej dla pacjentów, żeby nie było kolejnych.

Mimo to gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i witamy ich dzieci na świecie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.